Każdy chciałby spędzić noc w łóżku znanej i pięknej gwiazdy. Teraz jest to możliwe. Wystarczy mieć trochę wolnej gotówki. Trochę, oczywiście, oznacza bagatela 2 miliony dolarów.

Joanna Krupa chce rozpocząć nowy etap w swoim życiu. Niedawno celebrytka się rozwiodła i jest bardzo szczęśliwa z wolności.

Z nowym partnerem Joannie żyje się tak cudownie, że w planach mają nawet dziecko. Żeby jednak żeby sprawy z byłym mężem nie zaprzątały jej głowy Krupa chce zamknąć z nim kwestie finansowe.

ZOBACZ TAKŻE:Joanna Krupa przerywa milczenie. „To był koszmar”…

 

Krupa chce oddać apartament, żeby zainwestować w Polsce

Joanna i Romain wystawili na sprzedaż ich wspólny apartament w Miami. Chcą teraz za niego 2 mln dolarów, po jednym milionie dla każdego – zdradziła „Super Expressowi” znajoma modelki.

ZOBACZ TAKŻE: Joanna Krupa oszalała! Po prostu nie uwierzycie, jakiego…

Słynny apartament Joanny znajduje się na 42. piętrze wieżowca w Miami. Posiada on cudowny widok na ocean Atlantycki. Z pewnością amatorzy pięknych kształtów modelki przy odpowiedniej gotówce zechcą skusić się na spanie w wygodnym łożu.

Krupa o całe pół miliona obniżyła cenę 200-metrowego apartamentu w Miami. Dzięki tej decyzji każdy kto dysponuje dwoma milionami dolarów może spać w łóżku modelki, a nawet kąpać się w jej cudownej wannie.

Zarobione pieniądze z apartamentu Joanna Krupa pragnie zainwestować w naszym kraju.

Źródło: se.pl

...

Zobacz również

Plaże to miejsce relaksu ale i przerażających, seksualnych zbrodni. Oto najgorsze z nich

Jak zmienił się biust Natalii Siwiec? Szokujące przemiany gwiazd