O Beacie Kempie zrobiło się głośno na początku tego roku, kiedy kłamała w sprawie swojego wykształcenia. Wbrew zapewnieniom swoich wykładowców, Kempa uparcie próbowała oszukać wyborców twierdząc, że jest prawnikiem.

Ostatni wywiad Kempy w Radiu Zet znowu wzbudził wiele kontrowersji. Kempa unikała bowiem odpowiedzi na zadawane pytania, aż w końcu zaczęła… obrażać dziennikarza

Konrad Piasecki zadawał Kempie pytania dotyczące międzynarodowego skandalu, w jaki uwikłany jest Zbigniew Ziobro. Jego partia – Solidarna Polska – miała wyłudzić i zdefraudować pieniądze Unii europejskiej. Zamiast na konferencję klimatyczną, wydali je na konwent partyjny.

Piasecki pytał Kempę dwukrotnie o to, jaki był tytuł jej prezentacji na rzekomej konferencji klimatycznej. Posłanka PiS nie potrafiła udzielić odpowiedzi, więc uciekła się do wyzwisk.

– Jest pan wzorowym lemingiem, proszę włączyć myślenie. […]Wszystko było legalne, zaudytowane. Cóż tu szukać? – powiedziała.

Kempa określiła również artykuł Newsweeka, który ujawnij aferę, jako nierzetelny i kłamliwy. Zapowiedziała także, że gazeta wkrótce zostanie pozwana.

Polub fanpage jedynego bezstronnego portalu informacyjnego

 

...

Zobacz również