Cezary Pazura powinien obecnie spędzać czas przy żonie, która spodziewa się trzeciego dziecka. Jak się jednak okazało, aktor ma poważne problemy zdrowotne i już wkrótce przejdzie operację. Celebryta oficjalnie wycofał się właśnie z życia publicznego.

Nie wiadomo, co dokładnie dolega Pazurze. Sprawa jest jednak najpewniej bardzo poważna, gdyż artysta za pośrednictwem żony odwołał nadchodzące występy.

Cezary Pazura przejdzie operację

– Szanowni Państwo. W związku z zaplanowaną w najbliższych dniach operacją Cezarego Pazury, wszystkie występy w dniach 25.04-17.05 zostają odwołane lub będą przeniesione na inny termin. Bardzo proszę o wyrozumiałość w tej kwestii – napisała na swym koncie na Instagramie Edyta Pazura, publikując fotografię męża.

– Powyższe oświadczenie w pełni wyczerpuje nasze stanowisko w tej sprawie, a zespół będzie kontaktował się z każdym z organizatorów osobno – dodała życiowa partnerka artysty.

Reakcja sympatyków aktora

Fani Pazury niezwykle zmartwili się o jego stan zdrowia. W komentarzach pod postem możemy znaleźć wiele słów otuchy i wsparcia wobec rodziny aktora oraz jego samego.

Cezary Pazura
Fot. Instagram/Edyta Pazura

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Fani są przerażeni. Wojciechowska odmawia pomocy lekarzy
  2. Konkurs Quebonafide. Biją się o niego już setki tysięcy Polaków
  3. Prawdziwa twarz Kożuchowskiej ujawniona. Będziecie w szoku

Czy jesteś czytelnikiem bloga Edyty Pazury?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Groźne wypadki znanych Polaków [ZDJĘCIA]


Znane pary z dużą różnicą wieku. Ile lat ich dzieli? [ZDJĘCIA]