Pazura wycofuje się z życia publicznego. Pilnie potrzebuje pomocy lekarzy

Pazura wycofuje się z życia publicznego. Pilnie potrzebuje pomocy lekarzy

Cezary Pazura powinien obecnie spędzać czas przy żonie, która spodziewa się trzeciego dziecka. Jak się jednak okazało, aktor ma poważne problemy zdrowotne i już wkrótce przejdzie operację. Celebryta oficjalnie wycofał się właśnie z życia publicznego.

Nie wiadomo, co dokładnie dolega Pazurze. Sprawa jest jednak najpewniej bardzo poważna, gdyż artysta za pośrednictwem żony odwołał nadchodzące występy.

Cezary Pazura przejdzie operację

- Szanowni Państwo. W związku z zaplanowaną w najbliższych dniach operacją Cezarego Pazury, wszystkie występy w dniach 25.04-17.05 zostają odwołane lub będą przeniesione na inny termin. Bardzo proszę o wyrozumiałość w tej kwestii - napisała na swym koncie na Instagramie Edyta Pazura, publikując fotografię męża. - Powyższe oświadczenie w pełni wyczerpuje nasze stanowisko w tej sprawie, a zespół będzie kontaktował się z każdym z organizatorów osobno - dodała życiowa partnerka artysty.

Reakcja sympatyków aktora

Fani Pazury niezwykle zmartwili się o jego stan zdrowia. W komentarzach pod postem możemy znaleźć wiele słów otuchy i wsparcia wobec rodziny aktora oraz jego samego. Cezary Pazura Fot. Instagram/Edyta PazuraNajlepsze newsy dnia:

  1. Fani są przerażeni. Wojciechowska odmawia pomocy lekarzy
  2. Konkurs Quebonafide. Biją się o niego już setki tysięcy Polaków
  3. Prawdziwa twarz Kożuchowskiej ujawniona. Będziecie w szoku
Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu