Cezary Pazura oczekuje obecnie z żoną na przyjście na świat trzeciego dziecka. Aktor nie może jednak w pełni cieszyć się ostatnimi dniami ciąży partnerki, gdyż sam ma poważne problemy zdrowotne, które powodują wiele bólu. Już wkrótce czeka go więc poważna operacja.

Jakiś czas temu żona artysty poinformowała na Instagramie, że Pazura znacząco podupadł na zdrowiu. Wyjawiła także, iż trafi pod nóż chirurga, który postara się znów przywrócić mu pełnię sił. Musi natychmiastowo przejść operację.

Cezary Pazura: problemy zdrowotne aktora

– W związku z zaplanowaną w najbliższych dniach operacją Cezarego Pazury wszystkie występy w dniach 25.04-17.05 zostają odwołane lub będą przeniesione na inny termin. Bardzo proszę o wyrozumiałość w tej kwestii. Powyższe oświadczenie w pełni wyczerpuje nasze stanowisko w tej sprawie, a zespół będzie kontaktował się z każdym z organizatorów osobno – napisała na portalu społecznościowym Pazura.

Chociaż żona aktora nie ujawniła, co dokładnie mu dolega, zmartwionym fanom tę informację przekazał informator „Super Expressu”.

Szczegóły kłopotów Pazury

– Tak, Czarek ma chory kręgosłup. Ból czasem przenosi się nawet do ręki. Dlatego zdecydował się na operację – wyjawiła osoba z otoczenia artysty.

– Wiadomo, operacja to nic przyjemnego. Ale Czarek cieszy się, że po niej wszystko wróci do normy i będzie znów w pełni sił – dowiadujemy się także z wieści przekazanych dziennikowi.

My także życzymy Cezaremu Pazurze szybkiego powrotu do zdrowia, aby mógł w pełni cieszyć się narodzinami kolejnego dziecka oraz rodzicielstwem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. „Taniec z Gwiazdami”: Chory Popek próbował tańczyć, ZWYMIOTOWAŁ
  2. Dramat gwiazdy Telewizji Polskiej. Została bez grosza, musiała wyprzedać majątek
  3. Aktorka gorzko o pierwszym razie. „Nie zgodziłam się”

Czy jesteś fanem kreacji aktorskich Cezarego Pazury?

Loading ... Loading ...

Groźne wypadki znanych Polaków [ZDJĘCIA]


Znane pary z dużą różnicą wieku. Ile lat ich dzieli? [ZDJĘCIA]