Agenci CBA o 6 rano zabrali komputer posła Nitrasa. "Chodzi o pretekst, by nękać"

Agenci CBA o 6 rano zabrali komputer posła Nitrasa. "Chodzi o pretekst, by nękać" Źródło: screen shot z youtube.com/Onet News

CBA wdarło się do mieszkania, a następnie zabrało komputer należący do posła PO Sławomira Nitrasa. Polityk komentuje sprawę, porównując ją do zamierzchłych czasów komunistycznych, gdy tego typu sytuacje były na porządku dziennym.

CBA, które na polecenie Prokuratury Krajowej zabrało posłowi Sławomirowi Nitrasowi komputer, jeszcze nie skomentowało zaistniałej w mieszkaniu asystenta posła Nitrasa sytuacji. Służby przyznają na razie, że taka interwencja miała miejsce. Poseł twierdzi, że zna powód przeszukania, a wcześniej wtargnięcia do domu agentów.

CBA zabrakło komputer posła Nitrasa

Na Twitterze posła Nitrasa pojawiła się informacja, która zmroziła krew w żyłach obywateli. CBA wtargnęło do domu byłego doradcy Ewy Kopacz.

 - Do mojego asystenta o 6 rano weszło CBA. Zabrali telefony, komputery, również należące do mnie (...) - rozpoczął wpis Sławomir Nitras.

Jak podaje się od "Głosu Szczecińskiego", zanim doszło do tej sytuacji, wcześniej z posłem Nitrasem chciał spotkać się mężczyzna, którego tożsamość nie jest znana. Jak twierdzi źródło był to pracownik służby więziennej. Sprawę zdaje się potwierdza także sam poseł Nitras na swoim Twitterze.

 - (...) Do mojego biura przyszedł człowiek, chciał się ze mną spotkać. Obawiałem się prowokacji i nie spotkałem się - stwierdza poseł PO.

Najbardziej w tej sytuacji dotkliwa dla posła Nitrasa jest sytuacja związana z krzywdą, jakiej doznał jego asystent. W końcu przeżył prawdziwy szok w związku z sytuacją, która miała miejsce w jego mieszkaniu.

 - Szczególnie bolesne jest dla mnie, że dotyka to mojego współpracownika i jego rodzinę. To oburzające, że tak wykorzystuje się prokuraturę i służby za nic mając zwykłych ludzi - przyznał w rozmowie z redaktorem "Głosu Szczecińskiego".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Powód nie jest jasny. Sugeruje go poseł Nitras

Na swoich mediach społecznościowych poseł dalej podaje powód, który jego zdaniem wyjaśnia całe zajście.

 - (...) Moim zdaniem to tylko pretekst by nas nękać - stwierdza poseł Nitras.

Jak stwierdził, metoda działania dzisiejszych służb jest karygodna i przypomina zamierzchłe czasy.

 - Dzisiaj, kiedy świętujemy 30-lecie naszej wolności, prokuratura, jak w minionych czasach, wykorzystywana jest do nękania ludzi - czytamy komentarz posła Nitrasa dla "Gazety Wyborczej".

ZOBACZ TAKŻE

  1. Wielka tragedia dotknęła Danutę Wałęsę. Kobieta dopiero niedawno postanowiła o tym powiedzieć. To straszne! Reakcja Lecha jest oburzająca!
  2. Nie uwierzycie jak Iwona Pavlovic wyglądała jako nastolatka! Była PIĘKNA! Te zdjęcia zwalają z nóg!
  3. Julia Wieniawa już niedługo straci pracę! Sensacyjne doniesienia mediów, ogromne pieniądze w tle
  4. Wstrząsające doniesienia o głównym dostawcy mięsa Biedronki. Przez afrykański pomór świń ma ogromne problemy
  5. Druzgocąca wiadomość z "Na wspólnej". Jeden z bohaterów nie żyje, nagła, niespodziewana tragedia
  6. Księżna Kate miała nietęgą minę. Nagle na balu pojawiła się kochanka Williama, szokujące doniesienia mediów

Źródła: Gazeta Wyborcza

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu