Znana Polka, która pojawiła się na Złotych Globach, zadziwiła świat swoją postawą. Internauci nie pozostawili więc na niej suchej nitki. Co takiego zrobiła?

Tegoroczna gala stanowiła nie tylko ceremonię wręczenia prestiżowych nagród, ale także okazję do zamanifestowania swoich poglądów dla bardzo wielu kobiet. Znaczna większość aktorek ubrała się na czarno, aby w ten sposób dołączyć do akcji #TimesUp.

ZOBACZ TAKŻE: To NIE operacje plastyczne ją skrzywdziły! PRAWDA o „irańskiej Jolie” totalnie wbija w fotel

Zaskakujący wybór

Polka wyłamała się jednak z dominującej postawy. Wybrała sukienkę w jasnym kolorze. Rzeczywiście wyróżniało ją to na czerwonym dywanie, jednak chyba w nie w sposób, w jaki by sobie tego życzyła.

Jej wybór kreacji spotkał się z ogromną krytyką ze strony internautów. Niektóre ich komentarze nie były nawet stanowcze, a po prostu wulgarne, co mogło szokować i na pewno nie powinno mieć miejsca.

Niektórym puściły nerwy i zaczęli zachowywać się skandalicznie i niegodnie, wulgarnie wyzywając aktorkę. Jedna z wypowiadających się pod zdjęciem osób nazwała artystkę „ku*wą”, dodając także, że pewnie lubi być poniżana. To żenujące i nie można pozwolić na takie traktowanie aktorki, nawet, jeśli nie zgadzamy się z jej decyzją. Większość fanów po prostu zarzuciło jednak Prus niechęć do solidaryzowania się w słusznej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE: To te zdjęcia podsyciły rewoltę w Iranie! Bogate córki i ich bajeczne życie

Złote Globy
Fot. Instagram

Gwiazdy, które były molestowane seksualnie [ZDJĘCIA]


11 teorii spiskowych, które okazały się prawdą

...

Zobacz również

Zobacz również