Edyta Górniak od lat jest jedną z najbardziej podziwianych i rozpoznawalnych polskich piosenkarek. Teraz cały polski showbiznes mówi o tym, co właśnie zrobił syn Edyty Górniak.

Syn Edyty Górniak, Allan Krupa zaczął udzielać się w mediach społecznościowych. Oczywiście, od razu wzbudził zainteresowanie fanów piosenkarki.

ZOBACZ TAKŻE: Obrzydliwy atak na Magdę Gessler. Czegoś tak ohydnego w życiu nie widzieliśmy

Syn Edyty Górniak zaskoczył showbiznes

Teraz Allan Krupa zaskoczył wszystkich i z przytupem wkroczył na międzynarodowy rynek muzyczny! Jego matka musi być dumna, wyraźnie potomek idzie w jej ślady.

Allan Krupa, jak wielu artystów, przyjął pseudonim artystyczny – DeadHead. Syn Górniak już od jakiegoś czasu zajmuje się tworzeniem muzyki elektronicznej.

Jednak do tej pory publikował wyłącznie swoje remiksy utworów innych wykonawców, np. See You Again Charliego Putha i Wiza Khalify. Teraz postanowił zrobić odważniejszy krok w artystyczną dorosłość.

ZOBACZ TAKŻE: PRZEPIĘKNA! Znaleźliśmy zdjęcie 22-letniej Maryli Rodowicz, wygląda nieziemsko

Dumna matka

– Allan bardzo mnie zaskakuje. Wiem, że lubi muzykę, bo kiedy jeździ ze mną do studia, chce grać na instrumentach lub pomagać w produkcji utworów. Kiedy podróżujemy, ma na uszach słuchawki. Czasem mi je podaje i mówi: „Mama, posłuchaj, taką piosenkę mogłabyś zrobić” – opowiadała dumna Edyta Górniak w rozmowie z „Faktem”.

Jego autorski utwór, zatytułowany „What” można kupić w serwisie iTunes za 99 centów albo przesłuchać na Youtubie.

ZOBACZ TAKŻE: SZOK! Znajomy Piotra Żyły zdradza sekrety rozstania z żoną. „Popłoch i zastraszanie”

Czeka go wielka kariera?

Jeśli Allan będzie równie utalentowany jak jego mama, na pewno zrobi karierę. Być może czeka go nawet sława międzynarodowa.

Edyta Górniak jest bardzo dumna z syna. Sama artystka aktualnie przeprowadziła się w zeszłym roku wyprowadziła się do Los Angeles by rozpocząć nowe życie, gdyż w Polsce osiągnęła już wszystko.

Czy Igrzyska w Pjongczang to porażka polskich sportowców?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Kto płaci więcej w Rossmannie: Polak czy Niemiec? Szokujące różnice!


Gwiazdy "Klanu", które już nas opuściły [ZDJĘCIA]

Źródło: jastrzabpost.pl