Ta sprawa wzruszyła cały kraj. Szukają jej dosłownie wszędzie i wszyscy. Ekipy nurków, policjanci z psami, a także zwykli cywile organizują ogromne akcje poszukiwawcze. Niestety, na razie bez rezultatu.

Mowa o zaginionej 9-letniej Maelys, która zniknęła nagle podczas wesela, które odbywało się w Pont-de-Beauvoisin we francuskiej części Alp. Dziewczynka była jednym z gości imprezy, która miała miejsce w niedzielę wieczorem. Nagle, około 3:00 w nocy z niedzieli na poniedziałek zauważono, że dziewczynki nie ma.

DJ ogłosił jej zaginięcie przez mikrofon i wszyscy biesiadnicy stanęli jak wryci. Momentalnie wesele zakończono, a wszyscy zabrali się do przeszukiwania terenu wokół imprezy. Sprawę utrudniała ciemność, a także fakt, że okolica Pont-de-Beauvoisin jest bardzo zarośnięta.

Następnego dnia w okolicach miasteczka i w samej mieścinie pojawiły się plakaty z wizerunkiem 9-latki. Kiedy czas jej poszukiwania zaczął się przedłużać, do akcji wkroczyli nurkowie, helikoptery i psy tropiące. Czworonogi znalazły trop dziewczynki, ale ten urywa się nagle przy parkingu. Oznacza to, że najprawdopodobniej Maelys została porwana.

Po tej wiadomości w poszukiwanie dziewczynki zaangażowała się cała Francja. Wszystko wskazuje bowiem na to, że dziewczynka stała się ofiarą kidnaperów, którzy mogli przewieźć ją dosłownie wszędzie. Dlatego też na równe nogi stanął cały kraj.

źródło: natemat.pl

Czy husaria nosiła skrzydła? Możesz się zdziwić! Znane fakty historyczne, które nie są prawdą

...

Zobacz również