Były minister transportu w rządzie PO Sławomir Nowak był jedną z osób, która ostro skrytykowała ostatnie działania Prawa i Sprawiedliwości. Na Twitterze odpowiedziała mu więc złośliwie była szefowa „Wiadomości”, Marzena Paczuska, która raczej szybko tego pożałowała. 

– Czy Drelich już poleciał, czy tylko oddał buty? – napisał na portalu społecznościowym Sławomir Nowak, odnosząc się do sprawy ostro krytykowanego w ostatnim czasie wojewody. Mężczyzna potępiany był za zbyt późną reakcję po tragicznych w skutkach nawałnicach oraz stwierdzenie, że  „do zamiatania liści nie będziemy wzywać wojska”.

Nowakowi postanowiła odpowiedzieć na post Marzena Paczuska, która w obronie wojewody przypomniała ministrowi tzw. aferę zegarkową. Polityk jednak nie odpuścił.

– Pani od przyjaciół to zdaje się, że tylko parę klapsów na do widzenia dostała – stwierdził Nowak. To nie zakończyło jednak kontrowersyjnej dyskusji, która trwała na Twitterze jeszcze przez jakiś czas. Podzieliła także znacząco internautów, którzy wspierali ministra i byłą szefową wiadomości polubieniami oraz udostępnieniami kolejnych etapów internetowej kłótni.

Fot. Twitter

 

ŹRÓDŁOnatemat.pl

Szefowa działu interwencji portalu Pikio.pl, dziennikarka, studentka stosunków międzynarodowych na UW. Obserwatorka amerykańskiej oraz polskiej polityki zagranicznej.