Były mąż Kaczyńskiej przerwał milczenie! Nie do wiary, co powiedział o jej ślubie

Były mąż Kaczyńskiej przerwał milczenie! Nie do wiary, co powiedział o jej ślubie Źródło: fot. Flickr

Były mąż Kaczyńskiej w końcu przerwał milczenie na temat ślubu Marty. Marcin Dubieniecki, polski przedsiębiorca i adwokat oraz ojciec córek Marty Kaczyńskiej, w rozmowie z Super Expressem wyznał, co planował zrobić podczas ceremonii.

Marta Kaczyńska wyszła za mąż za Piotra Zielińskiego! Jest to jej trzecie małżeństwo, w tym drugi ślub cywilny. Z poprzednim małżonkiem, z którym rozwiodła się zaledwie dwa lata temu, ma dwie córki: Ewę i Martynę. To właśnie Marcin Dubieniecki postanowił skomentować ślub byłej żony. Wyjawił również SE co planował zrobić, gdyby został zaproszony na ślub.

Były mąż Kaczyńskiej komentuje jej kolejne małżeństwo. Co powiedział?

Dubieniecki nie został zaproszony na uroczystość. Nie wiadomo, czy to ze względu na uraz Marty do byłego, czy po prostu na skromny charakter uroczystości. Były mąż Kaczyńskiej wyznaje jednak, że gdyby pojawił się na jej zaślubinach to chciałby... trzymać welon! I to nie samemu, a ze swoim synem z kolejnego małżeństwa oraz wspólną córką jego i Marty. Chwilę później jednak śmieje się z tego oryginalnego pomysłu. - Mimo wszystko, wszystkiego dobrego na nowej drodze życia! - podsumowuje Dubieniecki. Ślub Marty Kaczyńskiej był bardzo głośnym wydarzeniem w świecie mediów. Wszyscy zastanawiają się, jak z kolejnym partnerem dogada się najbliższa rodzina Marty, jej dzieci oraz stryj Jarosław Kaczyński. W najbliższym czasie będzie nas czekało kolejne wielkie wydarzenie - narodziny dziecka Marty, planowane na połowę sierpnia. Mówi się, że ma to być kolejna dziewczynka. PRZECZYTAJ: Córka Kaczyńskiej WPADŁA W FURIĘ! Zaczęła wyzywać ludzi PRZECZYTAJ: Prawica we łzach. Oto nieznane zdjęcie Lecha Kaczyńskiego z Kingą Dudą PRZECZYTAJ: Kuriozum wokół ślubu Kaczyńskiej. PiS ma nadzieję, że to ostatni PRZECZYTAJ: Niebezpieczeństwa, na które latem narażony jest twój pies. Uważaj, może umrzeć Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki / fot. wikimedia Marta Kaczyńska Ślub Marty Kaczyńskiej / zrzut ekranu Fakt24.pl Marta Kaczyńska Ślub Marty Kaczyńskiej / zrzut ekranu Fakt24.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News