Była żona Wiśniewskiego już kiedyś zaliczyła tragiczną wpadkę w Sopocie. Jak się okazało, nie był to jedyny incydent tego typu w jej karierze. Podczas jednego z koncertów artystka upokorzyła się jeszcze bardziej.

Wszystkim dobrze znana Mandaryna swego czasu była bardzo popularna w naszym kraju. Jednak była żona Wiśniewskiego podczas koncertu w Sopocie zaliczyła koszmarną wpadkę, decydując się na występ bez playbacku. Ten incydent na zawsze pozostanie w pamięci tysięcy Polaków.

W jednym z wywiadów artystka wyznała, że nie był to jej jedyny błąd popełniony na scenie. To, do czego się przyznala, było jeszcze gorsze niż pamiętny występ w Sopocie.

Była żona Wiśniewskiego upokorzyła samą siebie

Wiadomo, nikt nie jest idealny i każdy z nas popełnia w życiu masę różnych błędów. Jednak wielu internautów nie wyobraża sobie, jak wychodząc na scenę, można nie wiedzieć nawet, dla jakiej publiczności się występuje.

– Gramy sporo. Głównie to weekendy, więc nie rzucam się w trasy koncertowe, które nie mają końca i w zasadzie po sześćdziesiątym dniu już nie wiesz, czy jesteś tu, czy gdzieś indziej. Miałam taki przypadek, że krzyczałam na koncercie, już nie pamiętam gdzie, chyba w Bielsko-Białej krzyczałam Biała Podlaska. I ci ludzie już na koniec nawet mi nie tłumaczyli, że to jest inna miejscowość, już też krzyczeli Biała Podlaska  – wyjawia Mandaryna.

Internauci, gdy to usłyszeli, wpadli w prawdziwy szał i momentalnie na piosenkarkę wylała się prawdziwa fala krytyki i czystego hejtu.

– Ona sama generalnie jest wpadką. Koncert to wielkie słowo przy jej umiejętnościach – pisze jeden z internautów.

Na co choruje była żona Wiśniewskiego?

Wiele znanych osób boryka się z problemami zdrowotnymi. Jednak wielu z nich ukrywa prawdę o swoim stanie. Mandaryna w jednym z wywiadów przyznała, że cierpi na poważną chorobę. Mowa o cukrzycy, która zbiera coraz większe żniwa w naszym społeczeństwie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Oliwia Bieniuk odkryła wszystkie karty! Trzymajcie się krzeseł
  2. Co się dzieje z Kaczyńską? Przeraźliwy wygląd
  3. Władze TVN przerażone. Życie Kingi Rusin zagrożone

Nie uwierzysz, jak wiele dzieci mają te gwiazdy! [ZDJĘCIA]


15 gwiazd, które cudem uniknęły śmierci [ZDJĘCIA]