Była asystentka Komorowskiego ujawnia: Piłam na umór

Była asystentka Komorowskiego ujawnia: Piłam na umór Źródło: fot. google.com

Anna Godzwon byłą wieloletnią asystentką Bronisława Komorowskiego. Niedawno ujawniła swoją tragiczną przeszłość i to ile dała jej praca dla byłego prezydenta.

Godzwon współpracowała z Komorowskim jeszcze zanim zaczął piastować urząd prezydenta Polski. Wspólną pracę rozpoczęli, gdy był jeszcze marszałkiem sejmu. Aktualnie jest główną specjalistką w Krajowym Biurze Wyborczym. Niedawno przyznała, że przez wiele lat zmagała się z alkoholizmem.

Anna Godzwon ukryła prawdę przed Komorowskim

Anna Godzwon piła przez 14 lat. Jak sama przyznaje piła każdego dnia wieczorem i czekała, aby dotrwać do weekendu gdzie piła na umór.  - Wieczory, noce - picie, byle dotrwać do weekendu i pić na umór - mówi Od 12 lat nie pije, gdzie przez niecałe 10 lat pracowała dla Komorowskiego. Były prezydent nie wiedział o jej mrocznej przeszłości. Sama jednak uważa, że gdyby wiedział o jej alkoholizmie i o tym, że nie pije, to byłby z niej dumny. Wspominając pracę z byłym prezydentem jako pierwsze przed oczami ma wspomnienie spotkania Bronisława Komorowskiego z Barakiem Obamą.  - Widziałam, jak prezydent Obama szturcha prezydenta Komorowskiego na placu Zamkowym w Warszawie, wskazuje na mnie i mówi: "She is great" - dodaje Zdaniem Godzwon osiągnęła tyle właśnie dzięki temu, że zerwała ze swoim nałogiem. Nie ukrywa, że bez tego z pewnością nie byłoby jej już wśród żywych. Bez wątpienia praca dla marszałka sejmu, a potem prezydenta RP przyczyniła się do rozwoju i umocniła ją w wytrwaniu w trzeźwości. Nie kryła także ulgi opowiadając o tym, co przeżyła i że ma to już za sobą. Anna Godzwon wciąż pozostaje w trzeźwości.  - Co by było, gdybym dalej piła? Nie siedziałabym z moimi dwiema współpracowniczkami z Pałacu Prezydenckiego naprzeciwko trzech facetów z Białego Domu i nie ustalilibyśmy krok po kroku wizyty prezydenta Stanów Zjednoczonych w Polsce. Zresztą pewnie by mnie nie było, pewnie bym się zapiła. - opowiada
Zobacz także:
  1. Generał szczerze o związkach z Kaczyńskim. „Nasze relacje nie ograniczają się tylko do…”
  2. Niewygodna tajemnica Stuhra wyszła na jaw. Aktor płaci GIGANTYCZNE alimenty
  3. Kaczyński zniknie z polityki? Nieunikniona konsekwencja operacji
  źródło: se.pl Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu