Tę aktorkę los okrutnie doświadczył. To był zaskakujący, bolesny cios. Aktorka Rodzinki.pl zmarła, bliscy ją olali.

Wcielająca się w lubianą przez miliony Polaków postać hitowego serialu TVP Rodzinka.pl artystka odeszła w samotności.

Aktorka przeżyła wiele dramatów

ZOBACZ TAKŻE: Oszukali wszystkich! Kożuchowska zdradza szokujący sekret „Rodzinka.pl”

Choć mało kto o tym wiedział, życie artystki nie było usłane różami. Kobieta przeżyła wiele rodzinnych dramatów, często doskwierała jej samotność.

O kim mowa? O Halinie Skoczyńskiej. Aktorka w Rodzince.pl wcieliła się w postać Janiny Boskiej, czyli mamy Natalii Boskiej granej przez Małgorzatę Kożuchowską. Kobieta odeszła z tego świata 17 maja 2016 roku w wieku 62 lat jednak dopiero teraz, 2 lata po tej strasznej tragedii, wychodzą na jaw wstrząsające fakty o tym, jak ją potraktowano.

Tuż przed śmiercią nie miała przy sobie nikogo bliskiego. W niedalekiej przeszłości zmarła matka artystki, jej kochany syn Szczepan razem z synową mieszkali w Londynie, natomiast były mąż, będący jednocześnie dobrym kolegą aktorki ułożył sobie życie w Kanadzie.

Halina Skoczyńska zawsze mogła liczyć na matkę

ZOBACZ TAKŻE: Rodzice będą wściekli. 18-letnia gwiazda „Rodzinka.pl” pokazała biust

Dopóki żyła matka Skoczyńskiej, artystka zawsze mogła na nią liczyć. Jednak gdy odeszła, aktorka została sama.

– Dopóki nie zaczęła się straszna choroba, przyjeżdżała na moje spektakle, cieszyła się mną, nigdy mnie nie zawiodła. Nawet w ostatnich chwilach swojego życia, kiedy leżała w szpitalu, ja – kretynka – jeździłam na spektakle do Warszawy, bo teatr przecież musi grać – wyznała Skoczyńska.

W życie artystki wpisane były bolesne straty. W trakcie studiów zmarł ojciec aktorki, a chwilę po tym odeszła jej siostra.

Był również taki moment, że poważnie zagrożone było życie syna Skoczyńskiej, czyli Szczepana – Zaledwie parę lat ode mnie starsza. Ja sama w wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty. Pół roku później rozchorowało się moje jedyne dziecko, syn Szczepan, a lekarze przygotowywali mnie na najgorsze – powiedziała aktorka.

Skoczyńska wystąpiła w takich filmach jak: Och Karol, czy Ida oraz serialach, oprócz wspomnianej Rodzinki.pl w między innymi: Czasie honoru, Pitbullu, Prawie Agaty, Pierwszej Miłości, czy Ojcu Mateuszu.

Halina Skoczyńska zmarła

Kiedyś rozpalały zmysły Polaków, a dziś? Najpiękniejsze aktorki PRL

Gwiazdy "Klanu", które już nas opuściły [ZDJĘCIA]

Źródło: jastrzabpost.pl, wikipedia.pl