Andrzej Duda od ponad dwóch lat jest prezydentem Polski. Polityk coraz lepiej odnajduje się w swojej roli i zgarnia coraz lepsze noty za swoje rządy. Mało kto jednak zadaje sobie dziś pytanie o sukces Dudy. O tym opowiedział były współpracownik Jarosława Kaczyńskiego.

Kiedyś był prawą ręką lidera PiS, a dziś, już poza partią, chętnie ujawnia tajemnice formacji. Adam Hoffman, bo o nim mowa, ujawnił właśnie, jak stało się, że to Andrzej Duda został prezydentem. Zgodnie z jego słowami, to sam Hoffman był pomysłodawcą wysunięcia Dudy do walki o fotel prezydencki.

– Byłem twórcą takiego pomysłu, żeby w PiS zrobić prawybory, które wtedy były hitem w Platformie i żeby Zyta Gilowska wystartowała z jednej strony, a Andrzej Duda z drugiej. Takie zderzenie dwóch światów – ujawnia Hoffman.

Kindersztuba w cenie

Były członek PiS ujawnił też, że mocno stawiał na Dudę i dalej liczy na prezydenta. Jego zdaniem, Duda ma wszystko, czego trzeba by być dobrą głową państwa. Co więcej, Hoffman uważa, że obecny prezydent spokojnie zgarnie kolejną kadencję i posiedzi w Belwederze kolejnych pięć lat.

– Ma doktorat, sznyt prawnika. Wszystkie cechy, żeby zostać idealnym kandydatem i bardzo dobrym prezydentem, mam nadzieję. Uważam, że to jest rzecz, która jest jeszcze przed nim – podkreślił były rzecznik PiS.

źródło: dorzeczy.pl

Jak relaksuje się Beata Szydło? Na to byś nie wpadł! Zaskakujące pasje polityków


Wiedziałeś, że oni też nie mają matury?!

...

Zobacz również

Zobacz również