Policja-1-696x447
Wiadomości Pikio - 20 Sierpnia 2018

Cała Polska ich szuka! Policja udostępniła zdjęcia nastolatków

Bydgoszcz: Policja zdecydowała się prosić Polaków o pomoc. Około miesiąc temu doszło do pobicia nastolatka przez dwóch młodych, nieznanych mu mężczyzn. Służby nie odnalazły sprawców, teraz liczą na wsparcie obywateli.

Cała Polska rozpoczęła poszukiwania. W Bydgoszczy 20 lipca tego roku doszło do brutalnego pobicia. Około 20:40 dwóch młodych mężczyzn zaatakowało 16-latka, którego wcześniej śledzili. Policja natychmiast wszczęła śledztwo, nie udało się jednak dopaść agresorów. Teraz służby zdecydowały się na odważny krok - udostępnili wizerunki sprawców w sieci, czekają na odzew obywateli. Być może ktoś ich rozpozna.

Bydgoszcz: Brutalne pobicie, policja prosi o pomoc

- Policjanci z Błonia prowadzą postępowanie w sprawie pobicia 16-latka przez dwóch nieznanych mężczyzn. Do zdarzenia doszło 20 lipca 2018 r. około godziny 20:40 na terenie CH Rondo przy ul. Kruszwickiej 1 w Bydgoszczy na wysokości restauracji McDonald`s oraz na tarasie centrum - czytamy na stronie bydgoskiej policji. Pod udostępnionym zdjęciem zamieszczono prośbę o udzielenie wszelkich informacji w przypadku rozpoznania mężczyzn. - Osoby, które znają personalia mężczyzn widocznych na poniższym nagraniu oraz zdjęciach, bądź są w posiadaniu jakichkolwiek informacji mogących mieć związek z tą sprawą proszone są o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Bydgoszcz-Błonie przy ul. Broniewskiego 12 lub telefoniczny pod nr tel. 52 588 13 59 albo na numer alarmowy 112 - apeluje policja. Cały Bydgoszcz aktywnie zaangażował się w poszukiwania. Można jednak podejrzewać, że mężczyźni wyjechali z miasta. W dalszym ciągu nie wiadomo, jaka była przyczyna napadu. Na nagraniu widać, że prócz kilku ciosów, przestępcy nie próbowali okraść poszkodowanego.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Epidemia nieuleczalnej choroby. Rusin, Kayah, Szostak i Maffashion ciężko chore
  2. Rodzina dzieci z Darłówka wydała oświadczenie. Mocne słowa
  3. Idea Bank runął! Panika wśród klientów
  4. Te zwierzaki w Polsce niedługo wymrą całkowicie. Musimy coś zrobić
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News