Cudowna sztuczka na pozbycie się zagnieceń ze skórzanego obuwia. Niezwykłe, w kilka chwil będą wyglądać jak nowe

Cudowna sztuczka na pozbycie się zagnieceń ze skórzanego obuwia. Niezwykłe, w kilka chwil będą wyglądać jak nowe Źródło: youtube/ShoeLove/

Skórzane buty, nawet po kilku latach użytkowania, mogą wyglądać zupełnie jak nowe. Wystarczy, że zastosujesz ten prosty trik, a bez wydawania fortuny będziesz mógł cieszyć się niemal nowym obuwiem.

Nawet najdroższe buty, jeśli odpowiednio o nie nie zadbamy, mogą zniszczyć się już po kilku miesiącach od zakupu. Szczególnego pielęgnowania wymaga przede wszystkim skórzane obuwie, na którym najczęściej dochodzi do różnego rodzaju odgnieceń, przez co nie wydaje się już tak atrakcyjne jak wcześniej. Nie musisz jednak pozbywać się swoich ulubionych butów i kupować nowych, bowiem w łatwy i szybki sposób możesz nadać im zupełnie nowe życie. 

Cudowny sposób, by skórzane buty wyglądały jak nowe 

Twoje ulubione, skórzane botki czy trampki, w których chodziłeś niemal każdego dnia, choć kupiłeś je stosunkowo niedawno, wyglądają jak po wielu latach użytkowania? Jeśli zaobserwowałeś na nich odgniecenia, przez które wydają się stare i zużyte, nie musisz się martwić. 

Sztuczka, którą w serwisie YouTube pochwaliła się pewna internautka, pomoże ci pozbyć się niepożądanych zmian na obuwiu, dzięki czemu już po chwili odniesiesz wrażenie, że są jak nowe. Młoda kobieta zaprezentowała, ja przy użyciu żelazka i ściereczki możesz nadać im zupełnie nowy wygląd, a cały trik jest banalnie prosty. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Czego będziesz potrzebował? 

  • żelazka,
  • małego ręcznika lub szmatki,
  • gorącej wody,
  • papierowej serwetki, starych skarpetek lub gazety

Pierwszym i najważniejszym krokiem jest dokładne oczyszczenie butów z wszelkiego rodzaju zabrudzeń. Następnie włóż do ich środka serwetki czy skarpetki tak, by po wypełnieniu zniknęły wszystkie fałdki na zewnątrz. Buty muszą być naprawdę wypchane. Ręcznik zmocz ciepłą wodą i odciśnij, by był wilgotny a nie mokry. 

Dzisiaj grzeje: 1. Najsmutniejsze wiadomości o Beacie Tyszkiewicz! Fani są zdruzgotani

2. Kocia mama uratowała szczeniaka w niezwykły sposób. Jej poświęcenie wręcz odbiera mowę, zachowała się zupełnie jak człowiek

Ręczniczek nałóż na buty i powoli przejeżdżaj po nim rozgrzanym żelazkiem, korzystając z funkcji pary. Co kilka sekund unoś żelazko do góry, by nie przypalić butów. Jeżeli odgniecenia na twoich butach nie były już zbyt mocne, wystarczy zaledwie kilka minut prasowania, by ślady całkowicie zniknęły. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Policja ZABRAŁA już 8 tys. dowodów rejestracyjnych. Wystarczy, że jeździsz konkretnym autem
  2. 22-letnia polska aktorka zabiła siebie i swojego ukochanego. Po latach wyszła na jaw smutna prawda o ich związku
  3. Żona przypadkiem natknęła się na sekretny notes męża. Gdy zajrzała do środka poznała powalającą prawdę i kolana się pod nią ugięły
  4. Jeden z największych banków w Polsce wydał nagłe ostrzeżenie dla klientów. Mogą stracić swoje wszystkie pieniądze
  5. Tata odkrył powód śmierci żony, dziecka w jej brzuszku i trzech synków. Złamał mu serce

Źródło: youtube

Następny artykuł