Niesłysząca dziewczyna zdjęła buty, żeby zaśpiewać. Jurorzy odkryli powód, zamurowało ich momentalnie

Niesłysząca dziewczyna zdjęła buty, żeby zaśpiewać. Jurorzy odkryli powód, zamurowało ich momentalnie Źródło: youtube.com/America's Got Talent

Buty zostały zdjęte przed młodą dziewczynę, która pojawiła się w programie "Mam Talent". Jurorzy, którzy nie wiedzieli, czemu ma służyć zdjęcie obuwia, byli mocno zaskoczeni. Jeszcze większy szok wywołało odkrycie powodu takiego zachowania.

Buty zostały zdjęte i pozostawione na scenie obok wokalistki występującej w amerykańskim Mam Talent. Mandy Harvey, która skończyła w tym roku 29 lat, jest niesłyszącą wokalistką. Od 11 lat śpiewa, mimo swoich problemów zdrowotnych, a teraz wprost oczarowała publikę i jury. Jak się okazało, zdjęcie przez nią obuwia miało bardzo ważny cel.

Zdjęte buty przed występem zadziwiły jurorów. Potem wszystko stało się jasne

Jak się okazało, Harvey pozbyła się swojego obuwia po to, aby móc wyczuć na podłodze wibracje muzyki i swojego własnego głosu. Wydawać by się mogło, że osoby, które mają problemy ze słuchem, nie są w stanie zaśpiewać dobrze, przez brak wyczucia swojego głosu. Amerykanka sztukę odbierania wibracji opanowała jednak do perfekcji, dzięki czemu jej występ stał się prawdziwą rewelacją.

Jury słuchając kobiety, nie mogło ukryć swojego wzruszenia. Najbardziej poruszonym występem głuchej kobiety był Simon Cowell, który wcisnął złoty przycisk, dając młodej wokalistce szansę na wystąpienie w półfinale produkcji. Stwierdził, że jest wprost oczarowany jej umiejętnościami.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mandy Harvey faworytką do zwycięstwa w programie?

Nie da się ukryć, że wokalistka ma przed sobą wielką karierę. Już teraz pojawiły się plotki mówiące o tym, że największe wytwórnie płytowe są zainteresowane podpisaniem z nią kontraktu na profesjonalne wydawanie jej muzyki.

Dzisiaj grzeje: 1.Wypłynęły intymne zdjęcia Michała Szpaka. To zemsta jego przyjaciółki
2. Już 16 osób nie żyje. Niestety, napływają tragiczne informacje z polskich miejscowości, uważajcie na siebie

Sama Harvey nie kryła wielkiej radości z dostania się do elitarnego grona najbardziej utalentowanych uczestników show i poczuła, że jej wielkie marzenia o śpiewaniu w końcu się realizują. Jej historia pokazuje, że nawet mimo tak ciężkich problemów zdrowotnych, każde marzenie można zrealizować. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rewolucyjna waloryzacja emerytur. Najbiedniejsi dostaną po 13 tys. zł do ręki!
  2. Spuściła dziecko z oczu dosłownie na sekundę. Prawie doszło do tragedii, przerażające nagranie
  3. Ciężko uwierzyć własnym oczom. Korwin-Mikke pokazał grób rodzinny, niespotykany widok
  4. Grób "Babki z Kiepskich" to jedno z najsmutniejszych miejsc na świecie. Aktorka nie żyje już 12 lat
  5. Ujawnione tajemnice Chylińskiej rozdzierają serce. Niepojęty sekret dot. męża gwiazdy polskiej sceny muzycznej jest nadal pilnie strzeżony

 

Źródło: Webniusy

Następny artykuł