Skorzystała z toalety na wystawie sklepowej. Wszystko zarejestrował monitoring

Skorzystała z toalety na wystawie sklepowej. Wszystko zarejestrował monitoring Źródło: screen policja.gov.pl

Busko-Zdrój to spokojne miasto, które stało się miejscem bardzo niecodziennej sytuacji. Pewna kobieta skorzystała z toalety w jednym z miejscowych sklepów. Problem w tym, że sedes znajdował się na wystawie.

Busko-Zdrój położony jest w województwie świętokrzyskim. Jest to nieduże miasto uzdrowiskowe, które zajmuje powierzchnię trochę większą niż 12 kilometrów kwadratowych. Można by pomyśleć, że jest to zwyczajna miejscowość, która nie wyróżnia się niczym szczególnym na tle innych miast. Jednak wydarzenia z ostatnich dni bez wątpienia odbiją się bardzo szerokim echem w polskim Internecie. Wszystko za sprawą kobiety, której zachowanie przerasta wiele rzeczy, które można znaleźć w sieci. Gdyby nie nagranie ze sklepowego monitoringu, to aż ciężko byłoby uwierzyć, że taka sytuacja miała miejsce.

Busko-Zdrój w szoku. Kobieta skorzystała z toalety na wystawie sklepowej

Każdy z nas bez wątpienia przeżył w swoim życiu już nieraz sytuację, kiedy odczuwamy natychmiastową potrzebę skorzystania z toalety, ale niestety żadnej wokół nas nie ma. W takim wypadku pozostaje nam  znalezienie jakiejś restauracji lub sklepu, który oferuje takową dla swoich klientów. 

Jednak w jednym ze sklepów oferujących asortyment łazienkowy doszło do naprawdę niecodziennej sytuacji. Wszystko dlatego, że jedna z klientek sklepu skorzystała z toalety, która stała na sklepowej wystawie. Co więcej, sklep ma dostępną łazienkę dla wszystkich swoich klientów. 

Dodatkowo kobieta, zanim przystąpiła do załatwiania swoich potrzeb fizjologicznych, dokładnie się rozejrzała, czy aby na pewno nie ma nikogo w okolicy. Może to sugerować, że doskonale zdawała sobie sprawę, że nie jest to miejsce przeznaczone do użytku. Kobieta nie została przyłapana przez nikogo na gorącym uczynku, ale pracowników sklepu czekała bardzo niemiła niespodzianka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wszystko zostało uwiecznione na sklepowym monitoringu, a pracownicy poinformowali o całym zajściu policję. Funkcjonariuszom udało się zatrzymać kobietę, której czyn zaklasyfikowano jako wykroczenie, a dokładniej nieobyczajowe zachowanie. Oczywiście został na nią nałożony mandat w wysokości 50 złotych, co dla wielu osób może wydać się wręcz śmieszną kwotą.

Bez wątpienia ta historia rozbawi wiele osób, a inne wręcz zaskoczy. Jednak pracownikom ów sklepu bez wątpienia nie było do śmiechu. Jednocześnie warto wspomnieć, że niska kara nałożona przez funkcjonariuszy nie powinna zachęcać domorosłych żartownisiów do podobnego zachowania. Kategorycznie odradzamy tego typu pomysły.

Busko-Zdrój fot. policja.gov.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Małgorzata Kożuchowska nie zawsze wyglądała jak chodzący ideał piękna. Aktorka przeszła spektakularną metamorfozę!
  2. Syn lubianego dziennikarza TVP jest bardzo przystojny! Te zdjęcia zwalą was z nóg!
  3. Tomasz Komenda jest w fatalnym stanie. Właśnie interweniował premier
  4. Rozpłaczecie się. Cierpiąca z bólu Zuzia tuż przed śmiercią pożegnała się z mamą na zawsze
  5. Traumatyczna przeszłość gwiazdora "Tańca z gwiazdami". Straszne nałogi

 

źródło: O2

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News