Burza w sieci. Rutkowski zajmie się sprawą?!

Burza w sieci. Rutkowski zajmie się sprawą?!

Tajemnicza śmierć trzech zaginionych w czasie Świąt nastolatek wstrząsnęła Polską. Jak doszło to tej tragedii? Policja bada sprawę, a internauci zastanawiają się, czy sprawą zajmie się Krzysztof Rutkowski.

W Tryńczy na Podkarpaciu doszło do zatrważającej tragedii. Trzy młode kobiety zmierzały spotkać się ze swoimi znajomymi w pierwszy dzień Świąt. Niestety nie wróciły do domu. Dziś policja odnalazła w Wisłoku auto, w którym znajdowały się ciała ich i dwóch towarzyszących im mężczyzn. ZOBACZ TAKŻE: Gwiazdora TVP spotkał koszmar. Śmierć przyszła zbyt wcześnie

Rutkowski zajmie się sprawą?!

Sprawa wygląda bardzo tajemniczo. Choć świadkowie widzieli, jak zmarłe wsiadały do odnalezionego w wodzie Daewoo Tico, nikt nie potrafi powiedzieć, co spowodowało ich zgon. Tymczasem w sieci rozgorzała prawdziwa burza i debata nad możliwymi scenariuszami. Wielu internautów jest zdania, że sprawą powinien zająć się Krzysztof Rutkowski, znany w całym kraju prywatny detektyw. ZOBACZ TAKŻE: Partner Magdy ZAPADŁ SIĘ POD ZIEMIĘ. Rutkowski coraz bliżej „prawdziwego powodu wyjazdu”
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News