Burza w sieci po tym, jak ubrała się Agata Duda

Burza w sieci po tym, jak ubrała się Agata Duda

Andrzej Duda oraz jego żona wybrali się z oficjalną wizytą do Finlandii. Jednym z najważniejszych punktów wyjazdu miał być uroczysty obiad wydany dla prezydenckiej pary przez głowę odwiedzanego kraju Sauli Niinistö oraz tamtejszą pierwszą damę. Nie wszystkim spodobała się jednak kreacja, którą Agata Duda wybrała na ten wyjątkowy wieczór.

Specjalistka ds. wizerunku Dorota Wróblewska po raz kolejny zdecydowała się skomentować modowy wybór pierwszej damy. Tym razem ekspertka wytknęła prezydentowej "odzieżowe" potknięcia oraz błędy.

Zbyt błyszcząco, zbyt przytłaczająco

- Wizerunek osobisty jest ważny na wszystkich poziomach komunikacji. Na tym stanowisku powinien być stosownie przemyślany. Ważny jest każdy szczegół. Strój należy dostosować nie tylko do osoby, ale i okoliczności, bo każda wizyta dyplomatyczna ma swoje założenia - stwierdziła Wróblewska. - Pani Prezydentowa była ubrana zgodnie z zasadami etykiety. Jednak kolor sukni i połysk gryzie się z żółtym odcieniem włosów. Długa niebieska suknia uszyta z połyskującej satyny jedwabnej odbija światło i cera wygląda niekorzystnie - dodała  bez ogródek ekspertka. Na tym Wróblewska nie poprzestała. Oceniła jeszcze, że "połyskujące suknie są trudne i bardzo wymagające", a kolczyki wybrane przez pierwszą damę zdecydowanie ją przytłoczyły. Fot. Jakub Szymczuk/KPRP Fot. Grzegorz Jakubowski/KPRP
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News