Burza w sieci po filmie z udziałem polskich piłkarzy (video)

Burza w sieci po filmie z udziałem polskich piłkarzy (video) Źródło:

O 20:45 na stadionie narodowym rozpocznie się kolejne spotkanie eliminacji mistrzostw świata z udziałem polskiej reprezentacji w piłce nożnej (zagramy przeciwko Danii). Jednak na dzień przed rozpoczęciem meczu w sieci wybuchła prawdziwa burza po tym jak został opublikowany film z udziałem kilku kadrowiczów.

Już o 20:45 polscy reprezentanci w piłce nożnej zmierzą się na stadionie narodowym z reprezentacja Danii. Będziemy walczyć z nimi o punkty w rozgrywkach eliminacyjnych mistrzostw świata, które odbędą się za dwa lata.

Przed meczem w sieci wybuchła jednak burza. Część internautów, która kibicuje polskim piłkarzom wyraziła swoje oburzenie pod jednym z filmów opublikowanych na popularnym kanale na portalu YouTube "Łączy nas piłka". W filmie zatytułowanym "Nauka jazdy, nagroda dla Kuby i zdrowe batony" widzimy najpierw trzech naszych reprezentantów tj. Grzegorza Krychowiaka, Arkadiusza Milika oraz Kamila Grosickiego, którzy samochodem zmierzają na jedną z konferencji prasowych polskiego zespołu.

Na pierwszy rzut oka nic w tym dziwnego. Trzech piłkarzy jedzie samochodem i po prostu rozmawiają. Jednak internauci zauważyli jeden szczegół, który wywołał u nich zaniepokojenie. Otóż siedzący z tyłu Milik i Grosicki nie mają... zapiętych pasów bezpieczeństwa.

Pod filmem pojawiła się masa komentarzy zaniepokojonych a czasem nawet oburzonych kibicow polskiej reprezentacji, którzy przekonywali m.in. że będąc kadrowiczem nie dość, że trzeba dawać dobry przykład, ale także wyjątkowo dbać o swoje zdrowie i życie.

https://www.youtube.com/watch?v=q5EZWHQeYNQ

Podobna burza wybuchła niedawno w związku z identycznych zachowaniem piłkarzy angielskiego Liverpoolu. Podczas kręcenia filmu dla klubowej telewizji, podróżujący samochodem piłkarze złamali kilka przepisów prawa drogowego (m.in. brak zapiętych pasów). Cała sprawa zajęła się brytyjska policja.

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu o polityce i społeczeństwie :

bh
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News