Antyimigrancka partia „Britain Firts” opublikowała w sieci apel wzywający Polaków mieszkających w Wielkiej Brytanii do zagłosowania na ich kandydata w wyborach na burmistrza Londynu. Jak przekonują, polscy imigranci i Brytyjczycy mają wspólnego wroga – Islam.

  – To jest wiadomość dla Polaków mieszkających w Wielkiej Brytanii. Wielka Brytania i Polska jest zagrożona! Mamy wspólnego wroga, którym jest Islam – zwraca się do Polaków zastępca lidera Britain First, Jayda Fransen.

Jak dalej przekonuje Fransen, Islam jest barbarzyńską ideologią, która przyczynia się do szerzenia się na świecie terroryzmu i ludobójstw. Działaczka Britain First przypomina również dokonania Polski w walce z muzułmanami najeżdżającymi Europę w przeszłości.

 – Niech nigdy nie będzie zapomnianym, że już raz Armia Polska ocaliła Europę pod bramami Wiednia. Niech nigdy nie będzie zapomnianym, że polski król Jan III Sobieski bohatersko walczył z Islamem – mówi Fransen.

Według działaczki Britain First, Polacy i Brytyjczycy muszą się zjednoczyć w walce przeciwko inwazji Islamu na Europę, ponieważ obydwa kraje są tak samo zagrożone.

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO


bh

Zobacz również

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.