Pewien Brytyjczyk był przekonany, że ubił interes życia podczas piątkowych wyprzedaży. Gdy jednak zadzwonił dzwonek, pod jego drzwiami stał pan do towarzystwa.

Liam Parker był przekonany, że trafił na niezwykłą ofertę. Podczas Czarnego Piątku zakupił przez internet 42 calowy TV za 120 funtów. Mężczyzna nie wiedział jednak, iż skrót TV wcale nie oznaczał telewizora.

Gdy następnego dnia zadzwonił dzwonek, pod drzwiami zamiast kuriera stał Raul. Brytyjczyk zbaraniał widząc małego transwestytę. Zadzwonił nawet do biura konsumenta, ale nikt nie chciał uwierzyć w całą historię. Żeby odzyskać pieniądze pan Parker kazał Raulowi wykonać kilka prac w domu.

Zobaczyłem ofertę w internecie „Raul – 42 calowy TV”. Byłem przekonany, że to fantastyczna oferta, więc wypełniłem formularz i przelałem pieniądze. Gdy następnego dnia do drzwi zapukał karzeł w sukience i powiedział, że mogę z nim zrobić wszystko co chce, zbaraniałem. Nie miał nawet ogolonych nóg, o brodzie nie wspominając. Zadzwoniłem do biura obsługi klienta, ale tam nikt mi nie uwierzył. Chciałem odzyskać pieniądze, więc kazałem Raulowi wykonać kilka prac domowych. Nie ukrywam, że wolałbym telewizor zamiast niego – opowiadał o całej sytuacji Liam.

Nigdy nie twierdziłem, że jestem telewizorem – tłumaczył się Raul.

karzel
Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu o polityce i społeczeństwie :

Zobacz również

wk źródło: sundaysportonline.co.uk

Zobacz również