Brytyjczycy będą masowo pić alkohol na ulicy muzułmanów, gdzie skatowano białego (video)

Brytyjczycy będą masowo pić alkohol na ulicy muzułmanów, gdzie skatowano białego (video)

Brytyjczycy są oburzeni po bestialskim pobiciu jakiego dokonano na ulicy Brick Lane we wschodnim Londynie. Czarnoskórzy pobili białego człowieka twierdząc, że "to ich ulica".

Brytyjską sieć obiegł film, na którym widać jak duża grupa czarnoskórych z muzułmańskiego gangu bije białego człowieka. Bandyci otwarcie mówią, że to przecież "Brick Lane", czyli ich ulica, więc nie powinien się tam zapuszczać. Brytyjscy internauci postanowili, że trzeba masowo wybierać się na Brick Lane w celu wychylenia kufelka. Akcja odnosi się również do tak zwanych londyńskich "muslim patrols", których członkowie bili ludzi publicznie konsumujących alkohol. Wpisy zachęcające do masowego picia alkoholu na Brick Lane miały po kilka tysięcy polubień na profilu prawicowej partii Britain First. Do grupy wyruszającej na libację postanowili dołączyć również Polacy. W komentarzach zaczęto już uzgadniać terminy wypadów. Zachęca się jednak wszystkich do jak najczęstszego grupowego odwiedzania Brick Lane i sączenia tam alkoholu. Poniżej film z brutalnego pobicia. Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:

screenshot   https://www.youtube.com/watch?v=Yo8oJIyrXMY Polecamy subskrybować kanał Pikio TV na Youtube co można zrobić pod tym LINKIEM
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News