Za 2 tygodnie miał upublicznić informacje o jej leczeniu. Psychiatra Britney Spears nie żyje

Za 2 tygodnie miał upublicznić informacje o jej leczeniu. Psychiatra Britney Spears nie żyje Źródło: Instagram/Britney Spears

Britney Spears w ostatnim czasie pojawia się w mediach głównie dzięki doniesieniom z jej życia prywatnego. Psychiatra, który od jakiegoś czasu zajmował się leczeniem księżniczki popu, zmarł. Za 2 tygodnie miał upublicznić kluczowe informacje dotyczące stanu zdrowia gwiazdy.

Britney Spears swojego czasu była największą gwiazdą muzyki pop, której przeboje śpiewał cały świat. W ostatnim czasie wokalistka nie może się za bardzo pochwalić żadnymi sukcesami muzycznymi. Pojawia się w mediach głównie za sprawą swojego życia prywatnego. Właśnie pojawiła się informacja, że nie żyje psychiatra księżniczki popu. 

Britney Spears walczy z ojcem 

Britney Spears kojarzy się wszystkim z takimi hitami jak "Hit me baby one more time" czy "Toxic". Świat nie zapomina również o sytuacji z 2007 roku, kiedy to znajdująca się w słabej kondycji psychicznej celebrytka publicznie zgoliła sobie głowę na łyso. 

Był to ewidentny sygnał, że gwiazda ma problemy. Obecnie znajduje się pod opieką specjalistów, którzy dbają o jej zdrowie psychiczne. Do mediów dotarła właśnie smutna wiadomość o śmierci Timothy'ego Bensona, psychiatry celebrytki. Miał on być ważnym świadkiem w związku z procesem, który Britney Spears wytoczyła swojemu ojcu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Kluczowe zeznania 

Britney Spears wyrokiem sądu od 11 lat znajduje się pod ścisłą kontrolą ojca, Jamiego Spearsa. Gwiazda wreszcie chce odzyskać wolność i udowodnić, że jest w stanie sama kierować swoim życiem. Do tego potrzebny jest jednak wyrok sądu, który zniósłby ten nadzór. 

Za 2 tygodnie w sądzie swoje zeznania miał przedstawić prywatny psychiatra artystki, Timothy Benson. Lekarz zmarł niespodziewanie, a z nieoficjalnych źródeł wynika, że powodem śmierci miał być tętniak mózgu. Britney Spears nie dość, że straciła właśnie swojego terapeutę, to również najważniejszego świadka w sądowej wojnie toczonej przeciwko ojcu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Rodzice opłakiwali śmierć 2-letniego syna przy jego zwłokach. Po 2 godzinach dziecko obudziło się i skierowało do taty prośbę
2. Legendarna polska wokalistka zmarła na ulicy, idąc na zakupy. Ludzie przechodzili obok, nikt jej nie pomógł. Po 13 latach fani wciąż ją opłakują

Nie wiadomo, jak śmierć Bensona wpłynie na całą sprawę i czy proces zostanie przesunięty. Według fanów stan zdrowia ich idolki w ostatnim czasie się pogorszył. Martwią się, że ta tragedia dodatkowo negatywnie wpłynie na wokalistkę. Na obecną chwilę nikt nie jest w stanie zdać relacji z postępów w leczeniu celebrytki, bo jedyną osobą, która miała dostęp do terapii gwiazdy, był właśnie zmarły psychiatra. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lidl pokazał wyniki. Sieć ujawnia też płace, ich wysokość może Cię mocno zdziwić
  2. Najnowsze zdjęcia ciężko chorej aktorki. Wypadły jej wszystkie włosy, jej wygląd rozdziera serce
  3. Gdy zorientowała się, po co naprawdę wziął ślub, było już za późno. Popełniła błąd, który zrujnował kobietę na lata
  4. Walił psem o ziemię, aż ten umarł. "Jeśli wasze psy nie robią tego, co chcecie, to je zjedzcie"
  5. Znaki zodiaku mówią więcej niż najlepszy jasnowidz. Oto największe zagrożenia dla każdego z nich

Źródło: Pudelek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News