Brazylia: 11 osób nie żyje, zabito ich strzałami w głowę

Brazylia: 11 osób nie żyje, zabito ich strzałami w głowę Źródło: fot. pikio.pl

Brazylia wciąż nie może dojść do siebie po przerażającej masakrze, jaka dokonała się w jednym z miast tego kraju. Łącznie zginęło 11 osób, które padły ofiarą zamaskowanych morderców.

Brazylia w niedzielny wieczór przeżyła prawdziwy szok, kiedy to lokalne, jak i światowe media obiegła informacja o masakrze, jaka dokonała się w mieście Belem, które położone jest na północy tego kraju. Do ataku doszło w dzielnicy Guama, a dokładniej w jednym z barów. Według ustaleń napastników było łącznie siedmiu i udało im się zabić strzałami w głowę 11 osób.

Brazylia pogrążona w żałobie

Cały świat nie może wciąż uwierzyć w to, co się stało. Na miejsce zdarzenia zostały wezwane jednostki antyterrorystyczne, które zajęły się zabezpieczeniem miejscem masakry. Według ich ustaleń napastnicy podjechali pod lokal jednym motocyklem oraz trzema samochodami.

Byli zamaskowani, a po tym, jak opuścili swoje pojazdy, zaczęli strzelać do niewinnych osób. Sytuację utrudniał fakt, że w miejscu ataku był bardzo duży tłum ludzi, co działało na korzyść zamaskowanych napastników. Nie wykluczone, że to nie jedyny atak, który wstrząśnie światem, ponieważ żaden ze sprawców nie został jeszcze ujęty, ani nawet zidentyfikowany.

Wśród śmiertelnych ofiar tego ataku jest sześć kobiet i pięciu mężczyzn. Napastnikom udało się również postrzelić jeszcze jedną osobą, która znalazła się pod opieką specjalistów. Bardzo możliwe, że gdyby w miejscu ataku nie było tyle osób, to liczba ofiar byłaby mniejsza.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wciąż trwają prace, które mają na celu ustalenie, kto dokładnie odpowiada za tą masakrę, ale przed śledczymi postawiono naprawdę trudne zadanie. Mimo to wszyscy mają nadzieję na jak najszybsze schwytanie sprawców, ponieważ, póki chodzą na wolności, mogą paść kolejne śmiertelne strzały.

Tragedia, która miała miejsce, wstrząsnęła milionami osób nie tylko w Brazylii, ale i na całym świecie, ponieważ ludziom ciężko sobie nawet wyobrazić, co musiało kierować sprawcami tak okropnego czynu, który wygląda jak żywcem wyjęty z filmu gangsterskiego.

Jeżeli uda się złapać sprawców to bez wątpienia prokuratura będzie wnosić o najwyższy wymiar kary, za zbrodnie, której dokonali z zimną krwią.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Legendarna polska aktorka zabiła siebie i swojego męża. Ta tragedia wstrząsnęła całą Polską, co się stało?
  2. Jan Englert ma poważne problemy ze ZDROWIEM?! Beata Ścibakówna walczy o męża
  3. Ale ona schudła. Gdy zobaczycie efekt diety Gosi Andrzejewicz zdębiejecie, wygląda jak księżniczka
  4. Powierzyła dziecko ukochanemu. Maleństwo umierało w cierpieniu
  5. Rakotwórczy składnik w popularnym produkcie. Zagraniczny koncern wypłaci 2 miliardy dolarów odszkodowania
  6. Roksana Węgiel wypina pośladki w podartych spodniach. Kolejne zdjęcie 14-latki wywołało burzę w sieci

 

źródło: WP

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News