Robert Lewandowski pokazał klasę. Piłkarz uratował chorego Cyprianka i przekazał 100 000 złotych na jego leczenie. Ponadto, wręczył dziecku koszulkę, w której strzelił gola przeciwko Atletico Madryt. 

Młody Cyprian z Helu urodził się ciężko chory i cierpiał na padaczkę odporną na wszelkie leki. Niezbędna była operacja w niemieckiej klinice, aczkolwiek jej koszty były niezmiernie wysokie. Jednakże, dzięki pomocy darczyńców i Roberta Lewandowskiego, udało się zebrać odpowiednią kwotę, a lekarze wycięli chłopcu część czaszki odcinając w ten sposób od reszty mózgu ognisko padaczkowe.

Gwiazdor Bayernu Monachium i reprezentacji Polski odwiedził chłopca.

– Czy to jawa czy sen… ? Kochani !!! Cyprianka odwiedził w klinice Pan Robert Lewandowski… Wielki człowiek o wielkim sercu. Niezwykle miła i niezapomniana niespodzianka… Dziękujemy za poświęcony czas… To naprawdę bardzo wiele dla nas znaczy !!! Pan Robert Lewandowski podczas zbiórki w Fundacji Siepomaga przekazał jako Anonimowy Pomagacz kwotę 100 000 zł na leczenie operacyjne Cypriana. Podczas spotkania Cyprianek otrzymał też piękne prezenty oraz koszulkę z podpisem Pana Roberta, w której to została strzelona bramka w ostatnim meczu z Atletico Madryt. Cyprian jest jeszcze malutki, ale myślę, że doceni ten wspaniały dar serca i poświęcony czas … Życzymy Panu Robertowi oraz Jego rodzinie dużo szczęścia i błogosławieństwa Bożego oraz zdrowia dla maleństwa, które wkrótce przyjdzie na świat. 


 

 

...

Zobacz również