Relacje Pawła Kukiza z Grzegorzem Braunem wydają się być coraz bardziej napięte, a perspektywa współpracy staje się coraz bardziej odległa. Reżyser odpowiedział muzykowi na łamach tygodnika Najwyższy Czas.

Braun odniósł się do wypowiedzi Kukiza, który w rozmowie z „Wyborczą” przyznał, że chętnie rozpocznie rozmowy z Grzegorzem Braunem, ale będzie musiał zbadać poglądy reżysera. Miał zweryfikować czy przypadkiem Braun nie jest „żydożercą czy arabofobem”.

Słowa, które padły w wywiadzie dla „Wyborczej” nie przypadły do gustu Grzegorzowi Braunowi. Reżyser odpowiedział na nie w rozmowie z tygodnikiem „Najwyższy Czas”. Zarzucił Kukizowi, że ten „aportuje po piłeczki rzucane mu przez Wyborczą.

– Pan Paweł Kukiz, najwyraźniej nie mając pojęcia, co rzeczywiście można przeczytać w moich wypowiedziach, aportuje po prostu kolejną piłeczkę rzuconą mu przez „Wyborczą”. Nie będę komunikował się za pośrednictwem prasy z panem Kukizem, któremu tak łatwo przyszło wziąć udział w nagonce na mnie – powiedział reżyser.

Braun sceptycznie mówi o możliwości współpracy z Kukizem. Wcześniej z muzykiem nie dogadał się polityk o podobnych poglądach do Grzegorza Brauna, czyli Janusz Korwin-Mikke, który teraz zachęca do bojkotu referendum m.in w sprawie JOW-ów.

źródło: Pch24.pl

Polecamy subskrybować kanał Pikio TV na Youtube co można zrobić pod tym LINKIEM

Polub Pikio.pl, by być na bieżąco:

...

Zobacz również