Na oficjalnym profilu Grzegorza Brauna na Facebooku zamieszczony został wpis dotyczący zaniedbań estetycznych na żydowskich cmentarzach. Na tych starych kościach nie da się już pomnożyć pieniędzy i stąd nikłe zainteresowanie nimi zawodowych Żydów – czytamy w puencie.

Komentarz dotyczy zdjęcia, na którym widać zaniedbane nagrobki na cmentarzu żydowskim w Bieruniu na Śląsku. Z jednej strony, przeróżne organizacje żydowskie, wydają ogromne pieniądze na pomoc prawną i lobbowanie w celu odzyskania rzekomego mienia należącego do nich, z drugiej strony miejsca pochówku ich rodaków pozostają w takim stanie. Niestety ciśnie się na usta stwierdzenie, że na tych starych kościach nie da się już pomnożyć pieniędzy i stąd nikłe zainteresowanie nimi zawodowych Żydów – czytamy na profilu Grzegorza Brauna.

Grzegorz Braun zamierza wystartować w wyborach parlamentarnych. Reżyser miał prowadzić negocjacje w sprawie wspólnego startu z innymi formacjami antysystemowymi. Zapowiedział, że w przypadku braku porozumienia wystartuje z własnego komitetu „Szczęść Boże” – o sprawie pisaliśmy tutaj.

Polub Pikio.pl, by być na bieżąco:

ds, źródło: Facebook.com

...

Zobacz również