Brat Tadeusza Rydzyka powiedział wszystko. Już przed laty wyznał dziennikarzom tajemnicę zza zamkniętych drzwi

Brat Tadeusza Rydzyka powiedział wszystko. Już przed laty wyznał dziennikarzom tajemnicę zza zamkniętych drzwi Źródło: Flickr/Archidiecezja Krakowska

Brat Tadeusza Rydzyka wyjawił dziennikarzom całą prawdę na temat duchownego. Przed laty mężczyzna wyznał wiele informacji na temat swojego brata. Według jego relacji, rodzina nie widziała ojca dyrektora od lat. Bliscy mają mu wiele do zarzucenia.

Brat Tadeusza Rydzyka lata temu udzielił mediom wywiadu, w którym zdradził wszystko na temat ojca dyrektora. Rodzina nie widziała duchownego od lat, głos zabrali również inni bliscy, którzy mają mu wiele do zarzucenia. Choć za redemptorystą stoi cała rzesza słuchaczy Radia Maryja, najbliższa rodzina praktycznie nie ma z nim kontaktu. Widzą go tylko w telewizji. Chociaż słowa brata Tadeusza Rydzyka padły już kilkanaście lat temu, to do dzisiaj wiele osób nie miało pojęcia o tym, jak wygląda prawdziwe życie duchownego.

Brat Tadeusza Rydzyka już przed laty zdradził całą prawdę na temat ojca dyrektora

- Tadeusz dawno już u nas nie był (...) Nie mam żalu do niego. On żyje dla Radia Maryja. Tam jest jego prawdziwa rodzina. Nie chcę, żeby przyjeżdżał do nas, bo ludzie od razu pomyślą, że mamy księdza w rodzinie i bogactwami nas zasypuje. Tadeusz zawsze do mnie zadzwoni, gdy przejeżdża przez Olkusz - wyznał wówczas Mirosław Rydzyk. 

Brat Tadeusza Rydzyka wyznał, że brat nie odwiedza rodziny, jedynie telefonuje, gdy przejeżdża w pobliżu. Bronił go jednak usilnie twierdząc, że być może czeka z ostatnią posługą. Dużo mniej pochlebne zdanie mieli pozostali członkowie rodziny Rydzyków. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

- Odciął się od rodziny, nie utrzymuje z nami żadnego kontaktu, nawet nie dzwoni. On ma swoją Rodzinę w Toruniu - wyznała córka jednego z braci Rydzyka. Zarówno bratanica, jak i pozostali bratankowie mieli krytyczne zdanie o działalności wujka. Uznali, że jest on odpowiedzialny za skłócenie całej rodziny. 

- Nigdy nam się nie przelewało. Wujek do nas zawsze przyjeżdżał nocą. Przywoził cuda z zagranicznych wojaży - opowiadał Paweł Rydzyk, syn Zygmunta. Dodał jednak, że wujek nigdy nie dzielił się tym, co przywoził. Według nich, robił wszystko na pokaz. 

Dzisiaj grzeje: 1. Mamy potwierdzenie, zacznie się już za kilka dni. Fatalna informacja dla wielu Polaków

2. Jego ciała szukali przez 2 dni. Tragiczna śmierć 13-latka

- Skarbówka powinna go skontrolować, niech wreszcie ujawni majątek - mówiła bratanica, która nie zdecydowała się zdradzić swojego nazwiska. Według relacji olkuszan, część rodziny ojca dyrektora Radia Maryja wstąpiła do świadków Jehowy. Bratanica Rydzyka podsumowała, że dla niej nie liczy się wyznanie, a to, co reprezentuje sobą człowiek oraz jakie są jego wartości. Dodała, że nikogo nie można przekreślać.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Znany sportowiec wpadł pod samochód. Kierowca celowo zajechał mu drogę, gwiazdor w szpitalu (FOTO)
  2. Katarzyna Dowbor nieźle namieszała, wystarczyło, że założyła perukę. Fani pomylili ją z Gessler, wszystko się nagrało
  3. Koszmar, wiemy, którzy konkretnie emeryci mają stracić część pieniędzy. Wypłynęły szczegóły dotyczące tzw. czternastki
  4. Niewiarygodne. Wyciekło nieznane zdjęcie Agaty Dudy z młodości, jedna rzecz odbiera mowę
  5. Dołująca tragedia, 2-latka zabiła własną mamę. Umarła na jej oczach, ojciec był bezradny
  6. Córki Katarzyny Figury są już prawie dorosłymi kobietami. Nastolatki powalają urodą po mamie na kolana

Źródło: Katowice Nasze Miasto

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News