Brat i siostra zakochali się w sobie. Uprawiają miłość i wychowują swoje niepełnosprawne dzieci

Brat i siostra zakochali się w sobie. Uprawiają miłość i wychowują swoje niepełnosprawne dzieci Źródło: facebook.com

Brat i siostra, będąc związku uprawiają seks, płodzą dzieci i je wychowują - nie bez powodu tego typu zachowania są piętnowane. Kazirodztwo to problem rozpatrywany nie tylko w kwestiach etycznych, ale także i biologicznych oraz prawnych. Nie zniechęciło to jednak pary z Niemiec, która postanowiła żyć razem i planować potomstwo. Dzieci są niepełnosprawne.

Brat i siostra postanowili zbudować wspólnie związek - tego typu historie zdarzają się na szczęście rzadko, jednak każde ich wystąpienie jest niesamowitym szokiem. Zwykle bowiem ludziom w głowie się nie mieści, by wchodzić w związek z własnym rodzeństwem. Niestety, tej parze z Niemiec nie wydawało się to niczym złym.

Patrick Stuebing i Susan Karolewska urodzili się w jednej rodzinie w Lipsku, w której rodzice spłodzili dziewięcioro dzieci. Do dorosłości przeżyła jednak tylko trójka. Już w wieku 3 lat Patrick został oddzielony od rodzeństwa i trafił do domu dziecka. Tam spędził kolejne 4 lata, by w końcu trafić do rodziny zastępczej do Poczdamu pod Berlinem. W efekcie biologiczną familię poznał dopiero w wieku 20 lat.

Brat i siostra - miłość od pierwszego wejrzenia?

Kiedy pierwszy raz spotkał biologiczną rodzinę, w grudniu 2000 roku, było krótko po śmierci jego biologicznej matki. Gdy spotkał Susan, wystarczył miesiąc, by para wylądowała w łóżku. Niebawem brat i siostra zamieszkali razem w Lipsku, a w latach 2001 - 2005 z ich związku urodziła się czwórka dzieci. Susan i Patrick przekonują, że ich miłość to nic nadzwyczajnego i nie różni się niczym od przeciętnego związku.

W 2005 roku Patrick Stuebing został skazany przez sąd na 14 miesięcy więzienia. Wszystko przez kazirodczy związek z siostrą. Mężczyzna wówczas twierdził (i twierdzi dotąd), że skazywanie go za miłość wobec siostry to nic innego jak pogwałcenie jego praw człowieka. Niemieckie władze starały się jednak skazać mężczyznę mimo wszystko, ponieważ korzystny dla pary wyrok mógł doprowadzić do zmiany prawa w Niemczech na takie, które respektuje związki kazirodcze pod warunkiem, że obie strony się na takowy godzą. Takie prawo obowiązuje jedynie w Japonii, Brazylii, Francji oraz Turcji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Siostra nie do końca rozumie powagę sytuacji?

Susan nie została skazana tak, jak Patrick. Kobieta od dziecka jest bowiem opóźniona w rozwoju, przez co nie mogła przez lata znaleźć pracy. Kobieta cierpi także na zaburzenia osobowości, przez co sąd stwierdził, że jest "jedynie częściowo odpowiedzialna" za swoje czyny. Po odbyciu wyroku Patrick wrócił do Susan i tworzą "związek".

Para doczekała się czwórki dzieci, spośród których trójka przebywa w domu dziecka, a dwójka jest upośledzona. To właśnie ze względu na fakt, że kazirodztwo często prowadzi do wad wrodzonych jest ono zakazane i w etyce funkcjonuje jako moralnie wątpliwe.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Legendarna polska aktorka zmarła na scenie w trakcie odgrywania roli. Widzowie myśleli, że to część przedstawienia
  2. Mąż Joanny Liszowskiej to MILIONER ze Szwecji! Nie uwierzycie, czym się zajmuję
  3. Małgorzata Rozenek pokazała zdjęcie z rodzicami. Jest do nich podobna?
  4. Nie uwierzycie, ile lat ma Dagmara z "Królowych życia". Wielu będzie w szoku
  5. Jackowski o tym, co niedługo będzie działo się w Polsce. Ma dla nas bardzo złe informacje

źródło: Wiedzoholik

Następny artykuł