Brat Łukasza Szumowskiego
facebook.com szumowski.lukasz
Monika Majko - 12 Maja 2020

Kim jest brat Łukasza Szumowskiego? Media dotarły do informacji o Marcinie Szumowskim

Brat Łukasza Szumowskiego został wspomniany w mediach w związku z aferą dotyczącą zakupu przez rząd nieodpowiednich maseczek ochronnych. Dziennikarze ujawnili informacje o Marcinie Szumowskim. Wiadomo, kim jest mężczyzna i czym się zajmuje zawodowo.

Brat Łukasza Szumowskiego nie po raz pierwszy pojawił się w mediach. O Marcinie Szumowskim głośno zrobiło się już rok temu, teraz znów został wspomniany w artykule dotyczącym rządowej afery. Dziennikarze ujawnili szczegóły z życia mężczyzny. Wiadomo, kim jest i czym zajmuje się zawodowo. Niektórzy mogą być zaskoczeni tymi informacjami.

LidlLidl wprowadza rewolucyjną zmianę dla klientów. Wchodzi w życie już 24 majaCzytaj dalej

Brat ministra zdrowia został wspomniany w mediach w kontekście rządowej afery

W mediach pojawiły się kolejne doniesienia o Marcinie Szumowskim. "Gazeta Wyborcza" wysunęła w stronę szefa resortu zdrowia oskarżenia o zakup nieodpowiednich maseczek ochronnych, dzięki którym pieniądze miał zarobić przyjaciel rodziny Szumowskich. Transakcję tę załatwił ponoć właśnie brat ministra.

- Ministerstwo Zdrowia kupiło bezwartościowe maseczki ochronne za ponad 5 mln zł. Zarobił na tym instruktor narciarski, przyjaciel rodziny Łukasza Szumowskiego. Transakcję ułatwił mu brat ministra zdrowia - napisano na łamach "Gazety Wyborczej".

Brat Łukasza Szumowskiego prowadzi biznes w sektorze medycznym

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nastolatka18-letnia Angelika zginęła, prokuratura nie potrafi wskazać winnego. Porażające szczegóły, ręce opadająCzytaj dalej

Dziennikarze ujawnili informacje o Marcinie Szumowskim. Brat ministra jest absolwentem University of Massachussetts, University of Illinois i University of Nevada. Przez wiele lat zajmował się projektami badawczymi i inwestycyjnymi m.in. w branży biotechnologicznej i medycznej. Od 2012 roku jest współtwórcą i prezesem zarządu OncoArendi Therapeutics SA. Firma zajmuje się innowacyjnymi rozwiązaniami biotechnologicznymi, m.in skupia się na odkrywaniu i rozwoju nowych leków drobnocząsteczkowych w terapii chorób nowotworowych i chorób układu oddechowego.

Dzisiaj grzeje:

1. Nie żyje wielka Polka. Rodzina przekazała tragiczne informacje
2. Kiedy kolejny etap luzowania obostrzeń? Rzecznik rządu ogłosił, co stanie się jutro

Łukasz Szumowski odniósł się do oskarżenia w rozmowie z radiem ZET. Minister Zdrowia stanowczo zaprzeczył, aby transakcja została ustawiona. Polityk przekonuje, że wszystkie oferty przechodzą standardową weryfikację.

- Połowa fejków. Nikt nikomu nic nie ułatwiał. Każdą transakcję traktujemy w tej sam sposób. Do mnie też osobiście różni ludzie dzwonią, wszystkich przekierowujemy na jedną, transparentną ścieżkę, gdzie sprawdzamy certyfikaty - powiedział Łukasz Szumowski.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nowe wytyczne Ministerstwa Zdrowia na czas epidemii. Dotyczą wielu polskich rodzin
  2. Anna Lewandowska nie próżnowała podczas kwarantanny. Trenerka napisała książkę (FOTO)
  3. Kim jest brat Łukasza Szumowskiego? Media dotarły do informacji o Marcinie Szumowskim
  4. Oficjalnie: potwierdzono pierwszy przypadek koronawirusa w Sejmie
  5. Pilna akcja służb na terenie rządowym, na miejscu są nawet pirotechnicy. Media podały nagłe informacje o niebezpiecznej sytuacji w Warszawie
  6. Tysiące Polaków źle gotują jajka. Narażają na niebezpieczeństwo siebie i rodziny

Psy9-latek ratował z ulicy bezpańskie psy. Osiem lat później dokonał niemożliwej rzeczy, ciężko powstrzymać łzyCzytaj dalej

źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News