Stracił pamięć w wypadku, życia na nowo uczył go brat. Dopiero po 20 latach zdecydował się wyznać mu najbardziej brutalną prawdę

Stracił pamięć w wypadku, życia na nowo uczył go brat. Dopiero po 20 latach zdecydował się wyznać mu najbardziej brutalną prawdę Źródło: YouTube/Netflix

Brat traci pamięć ma skutek wypadku. Jego życie momentalnie się zmienia i już nic nie jest takie, jakim było. Wszystkiego musi się uczyć od początku. Na szczęście ma wsparcie rodziny. Jednak nic nie jest takie, jakim się wydawało, a długo skrywana tajemnica wychodzi na jaw po 20 latach.

Brat oraz jego imię to jedyne, co pamięta po strasznym wypadku. Jego bliźniak jest jedyną pamiątką z poprzedniego życia, więc jemu jedynemu postanawia zaufać. To on nauczy go żyć, nauczy go jak posługiwać się sztućcami, jak mówić czy chodzić. On przedstawi wizję świata jaki ich otacza, ale czy to, co będzie mówił, okaże się prawdą?

Netflix szykuje niesamowity film na jesień. W długie, pochmurne wieczory znajdzie się kolejny powód, żeby wybrać spędzanie czasu przed telewizorem czy laptopem. Ledwie ukazał się zwiastun, a już fani platformy nie mogą doczekać się kiedy pojawi się ten film.

Brat okłamuje brata

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

"Powiedz mi, kim jestem" to nowy film Eda Perkinsa, którego można kojarzyć z produkcji bardzo głośnego dokumentu "Sugar Man" czy nagrodzonego najważniejszą nagrodą filmową, Oscarem, za "Człowieka na linie". Jego nowa produkcja będzie dostępna na platformie Netflixie już 18 października.

Zwiastun "Powiedz mi, kim jestem" zdradza niewiele, ale to, co można z niego wyciągnąć, zasiewa pewien niepokój. Po wypadku motocyklowym młody, bo zaledwie 17-letni chłopak, trafia do szpitala. Okazuje się, że przez uraz doznany podczas kolizji na drodze stracił pamięć.

Jedyne co sobie przypomina to imię swojego brata bliźniaka. To właśnie on stanie się najważniejszą osobą w jego życiu. Brat nauczy go wszystkich podstawowych czynności, będzie obok niego, gdy chłopak będzie próbować umyć zęby czy zawiązać buty. Pomocny brat bliźniak opowie mu także o ich rodzinie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Z OSTATNIEJ CHWILI: Nie żyje Jan Szyszko. Znamy nieoficjalną przyczynę śmierci
2. Smutne informacje o mamie brutalnie zamordowanej 10-letniej Kristiny. Nie jest dobrze

Niestety nie wszystko będzie takim, jakie miało być. Po 20 latach bracia zasiądą razem do stołu by porozmawiać. Wtedy też okaże się, że brat całe życie kłamał, a rodzinna historia brzmi zupełnie inaczej.

Najlepsze newsy dnia:

  1. PRZERAŻAJĄCA prawda o emeryturach. Nie utrzymasz nawet mieszkania
  2. Marta Kaczyńska jest już skreślona u wuja? Jej słowa o tęczy nie spodobają się Jarosławowi 
  3. 40 osób nie żyje, głównie kobiety i dzieci, kolejnych 12 jest rannych. Koszmar na ślubie
  4. Przepis na idealny kotlet schabowy jurorki MasterChefa. Dzięki niemu odkryjesz zupełnie nowy wymiar klasycznego dania, niebo w gębie
  5. W ciągu 16 lat poroniła 18 razy. Za 19 razem lekarzem odkryli rzecz, która na zawsze zmieniła jej życie

zródło: wprost

Następny artykuł