Brat Pawła Królikowskiego podsumował ostatni rok, mało kto pamięta o jego cierpieniu. Dodał poruszające zdjęcie

Brat Pawła Królikowskiego podsumował ostatni rok, mało kto pamięta o jego cierpieniu. Dodał poruszające zdjęcie Źródło: instagram.com/rafkrolikowski

Brat Pawła Królikowskiego żywo udziela się w mediach społecznościowych. Opublikował najnowsze zdjęcie, które dało wielu osobom powody do zastanowienia. Mało kto pamięta, że on również cierpi.

Brat znanego z serialu "Ranczo" aktora, Pawła Królikowskiego, dodał zdjęcie, które zwróciło uwagę wielu internautów. Rafał Królikowski musi ogromnie cierpieć.

Brat Pawła Królikowskiego wydaje się ignorowany przez media?

Rafał Królikowski, młodszy o 5 lat brat Pawła Królikowskiego, również przeżywa ogromną tragedię związaną z pobytem serialowego aktora w szpitalu. Przypomnijmy, że 4 lata temu "Kusy" przeszedł operację usunięcia tętniaka, a 20 grudnia trafił w poważnym stanie do Szpitala Bródnowskiego w Warszawie. Mówi się, że aktor cierpi na chorobę nowotworową, chociaż nie jest to oficjalnie potwierdzone.

- Ludzie, których dotyka choroba onkologiczna, oni jedyni wiedzą, jak to jest i co ja teraz czuję. To nigdy się nie kończy, zawsze będziemy zagrożeni, dotknięci najcięższą chorobą - mówił jeszcze w październiku Paweł Królikowski. W mediach natychmiast pojawiły się wywiady i komentarze z jego żoną oraz synami, lecz nikt nie wspominał o młodszym bracie. Na świeczniku znalazła się tylko najbliższa rodzina, nikt nie zauważył, że Rafał Królikowski również ogromnie to przeżywa i drży o życie aktora.

Na zdjęciu brakowało najbliższej osoby

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rafał Królikowski w ciągu ostatniego roku miał pełne ręce roboty. Nie gości zbyt często na planach filmowych, skupia się raczej na pracy w ukochanym teatrze. Nieustannie dowiaduje się o stan zdrowia brata i zawsze znajduje czas, by go odwiedzić i wspierać swoich krewnych. Dodał poruszające zdjęcie, które zadziwiło internautów.

Dzisiaj grzeje: 1. Staruszka skrywała sekret przez całe życie. Dopiero po jej śmierci rodzina odkryła skrywaną TAJEMNICĘ
2. Wielu Polaków w żałobie. Maria Skrzypek nie żyje

Zdjęcie to zlepek 9 zdjęć z zeszłego roku, z największą liczbą polubień. Nie ma tam zdjęcia z Pawłem Królikowskim. Jednak kolaż jest iście poruszający, pokazuje, jak szybko upływa czas i jak mocno powinniśmy go docenić. Zauważyli to fani aktora, którzy poradzili mu, aby łapał każdą chwilę, ponieważ nigdy nie wiadomo, co może przydarzyć się w życiu.

- Trochę się działo!!! - podpisał zdjęcie Rafał Królikowski. Fani złożyli mu noworoczne życzenia, a on chętnie osobiście dziękował i doceniał aktywność instagramowiczów.

Fot. instagram.com/rafkrolikowski

Najlepsze newsy dnia:

  1. Karin Stanek kochały miliony. Artystka zmarła przez chorobę, z którą zmagał się każdy z nas
  2. Niesamowite! Żona Kamila Stocha wygląda niewiarygodnie pięknie, jak prawdziwy anioł
  3. Roksana Węgiel złapała za mikrofon obok stojącej Rodowicz. Marylę zdruzgotało
  4. Poszło na wizji Sylwestra z TVP, wszyscy przeoczyli. Zenek Martyniuk nagle osłupiał
  5. Naoczny świadek tragicznej śmierci Jantar przerywa milczenie po latach. Jego relacja jest przytłaczająca, trudno wytrzymać

Źródło: Instagram

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News