Ojczymowi połamał kości, brata gryzł bez opamiętania. Sąsiedzi nie są w stanie dojść do siebie po tragicznych wydarzeniach

Ojczymowi połamał kości, brata gryzł bez opamiętania. Sąsiedzi nie są w stanie dojść do siebie po tragicznych wydarzeniach Źródło: .

Brat sprawił, że jego rodzina nie czuła się przy nim bezpiecznie. 30-letni mężczyzna jest opowiedziany za przemoc domową, której ofiarami padli jego najbliżsi. Ojczym ma połamane kości, a jego brat był gryziony bez opamiętania. Nikt nie może uwierzyć, że rozegrały się takie dramatyczne wydarzenia i nikt o nich nie wiedział.

Brat, ojczym i matka usłyszeli, że 30-latek ich zabije. Mężczyzna nie poprzestał na groźbach. Okazuje się, że od wielu lat dręczył swoją rodzinę. Kiedy na jaw wyszły jego działania, sąsiedzi łapali się za głowy, nikt nie wiedział, jakie przerażające rzeczy dzieją się za ścianami. 

Brat został przez niego pogryziony, ojcu połamał kości

- Na miejscu funkcjonariusze zastali agresywnego 30-latka, który szarpał się z ojczymem i przyrodnim bratem, do tego groził im i matce pozbawieniem życia. Podczas interwencji policjantów mężczyzna przez cały czas wyzywał ich i obrażał. Okazało się, że pokrzywdzeni ponieśli obrażenia ciała w postaci złamania żeber, jednego z pokrzywdzonych 30-latek ugryzł w brzuch - można dowiedzieć się z relacji policji. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wydarzenia miały miejsce na warszawskim Bemowie, gdzie policja musiała interweniować podczas kłótni domowników. 30-letni mężczyzna nie tylko groził, że zabije najbliższych, ale także dotkliwie ich pobił. Przemoc domowa, której nie zauważyli sąsiedzi, mogła mieć jeszcze bardziej dramatyczne skutki, gdyby na miejscu nie pojawili się funkcjonariusze policji. 

Brat spędzi długi czas za kratkami

Dzisiaj grzeje: 1. Gdy wszyscy świętowali Nowy Rok, nikt nie miał pojęcia o tragedii. Nie żyje 21-letnia artystka
2. Smutne wiadomości. Dariusz Sawicki przegrał walkę z nowotworem

Za wszystkie czyny, których dopuścił się mężczyzna grozi mu do pięciu lat pozbawienia wolności. Już dziś usłyszał pięć zarzutów, które dotyczą gróźb karalnych oraz uszkodzenia ciała. Na ten moment 30-latek przebywa w areszcie tymczasowym, za zgodą sądu spędzi w nim najbliższe trzy miesiące. Po zatrzymaniu mężczyzny okazało się, że był on wcześniej karany za podobne przestępstwa. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wtopa Natalii Oreiro na Sylwestrze Marzeń. Wszystko widać na nagraniu
  2. Ceny w 2020 r. zwalają z nóg. Najbardziej podrożeje kilka podstawowych rzeczy
  3. Ujawniono nowe fakty ws. 19-latka, który zabił małego braciszka. Chodzi o nieżyjącego ojca, włos się jeży na głowie
  4. Maryla Rodowicz wyznała najbardziej intymny szczegół z życia Violetty Villas. Porażające
  5. Haniebny atak na Zenka Martyniuka po noworocznej imprezie. Król disco polo nie wytrzymał

źródło: radiozet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News