Miesiąc temu urodziła, później wszedł brat jej partnera z siekierą. "Nie miała twarzy, głowy"

Miesiąc temu urodziła, później wszedł brat jej partnera z siekierą. "Nie miała twarzy, głowy" Źródło: Pexels - Kat Jayne

Brat pewnego mężczyzny postanowił posunąć się do najbardziej przerażającego przestępstwa. O jego czynie mówi dziś cała Polska. Wstrząsające wyznanie świadków zajścia potwierdzają, że mamy do czynienia z makabrycznym morderstwem.

Brat partnera pewnej kobiety dopuścił się przerażającej zbrodni, o której zrobiło się bardzo głośno. Okropne przestępstwo zostało popełnione kilka dni temu, jednak wciąż żyją nim mieszkańcy miasta. Niektórzy z nich głośno przekonują, że jeszcze nigdy nie słyszeli o tak tragicznym zajściu, w wyniku którego ucierpiały niewinne osoby. Wszystko wydarzyło się na kilka tygodni po pojawieniu się radosnej informacji.

Młoda kobieta dosłownie miesiąc wcześniej przywitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Nie przewidywała wówczas, że już niebawem spotka ją tak dramatyczny los, a zwłaszcza z rąk rodziny. 23-latka poniosła tragiczną śmierć na skutek czynu, który popełnił brat jej partnera. Do momentu zdarzenia nic nie wskazywało na to, że młodym rodzicom może stać się coś złego. Wszystko wydarzyło się nagle, w związku z czym nikt nie był przygotowany na taki obrót spraw.

Brat jej partnera popełnił straszną zbrodnię

W Lubaniu doszło do wielkiego nieszczęścia. Adrian Z. włamał się do mieszkania swojego brata, który przebywał wraz ze swoją 23-letnią partnerką. Oboje niedawno zostali rodzicami i wciąż uczyli się funkcjonowania w nowej roli. Nic nie wskazywało na to, że może dojść do tragedii. 22-letni Z. wziął siekierę i przedarł się do mieszkania. Tam popełnił straszliwe przestępstwo.

Brat Z. zdążył uciec do sąsiada, jednak szczęścia nie miała jego partnerka. Kobieta poniosła śmierć na miejscu. Nie miała żadnych szans w starciu z krewnym swojego partnera uzbrojonym w siekierę. O tym, jak wstrząsające rzeczy zrobił, świadczy opis tych, którzy widzieli kobietę po ataku.

- Ona nie miała twarzy, głowy. To tak jakby tir po niej przejechał - mówią.

Jak informują media, obrażeń nie odniósł również noworodek. Mimo tego o sprawie mówi dziś cały kraj, a tysiące osób domagają się najwyższej kary dla zabójcy.

Brat partnera okazał się jej zabójcą

- Adrian Z. usłyszał zarzut zabójstwa młodej kobiety ze szczególnym okrucieństwem i usiłowania zabójstwa innej osoby oraz jej zranienia. Przyznał się do tych czynów. Składał wyjaśnienia, które teraz są weryfikowane, dlatego nie podajemy jeszcze szczegółów i okoliczności tej zbrodni - mówi prokurator Łukasz Chrapek, który zajmuje się sprawą.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nie wiadomo zbyt wiele o mordercy. Prawdopodobną przyczyną jego zachowania było zażycie narkotyków, od których miał być uzależniony. Z tego powodu trafił nawet wcześniej do szpitala.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dramat Aleksandry Kwaśniewskiej! Po latach zdradziła bolesną tajemnicę o swoim ojcu i aborcji
  2. Anna Komorowska w dniu ślubu z Bronisławem wyglądała jak milion dolarów! Ujawniono ich zdjęcie ślubne. Nie poznacie prezydenta! 
  3. Wiadomo z jakiego powodu Beata Tyszkiewicz NAPRAWDĘ odeszła z Tańca z Gwiazdami. Strasznie smutne
  4. Setki klientów chcą roznieść Biedronkę. "Upokarzające!"
  5. Kim jest matka Agnieszki Chylińskiej? Totalnie inna postać niż córka
  6. Wielki smutek. Tak wygląda grób Darii Trafankowskiej
     

Źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News