19-latek zamordował 9-letniego braciszka. Szczegóły zbrodni przerażają

19-latek zamordował 9-letniego braciszka. Szczegóły zbrodni przerażają Źródło: Pixabay / arembowski

Brat zaatakował chłopca nożem, dziecko nie miało żadnych szans na przeżycie. Media przekazały doniesienia o tragedii do które doszło w polskim mieście.

Brat zamordował 9-letniego chłopca, zaatakował dziecko nożem. Policja zastała na miejscu zbrodni zakrwawione ciało nieletniego Adama. Doniesienia o tragedii obiegły krajowe media. Nastolatek został zatrzymany i odpowie za brutalne zabójstwo przez sądem. Prokuratura już prowadzi śledztwo w tej sprawie.

Brak zaatakował 9-latka nożem, zadał mu kilka ciosów

Informacje o strasznej tragedii, która wydarzyła się w Turku, obiegły krajowe media. We wtorek, około godziny 12.45, lokalni policjanci otrzymali zgłoszenie o awanturze domowej, w jednym z mieszkań przy ul. Osiedle Wyzwolenia. Po przybyciu na miejsce, funkcjonariusze znaleźli w pokoju zakrwawione ciało 9-letniego chłopca. Widać było na nim kilka ran kłutych, m.in w okolicy klatki piersiowej. Niestety, pomimo natychmiastowego podjęcia czynności ratowniczych, nie udało się uratować dziecka. Adam zmarł w wyniku odniesionych obrażeń.

Na miejscu zbrodni, śledczy zabezpieczyli zakrwawiony nóż kuchenny. W mieszkaniu przebywali jeszcze 19-letni brat chłopca oraz ich babcia. Maciej J. został zatrzymany przez funkcjonariuszy. 19-latek miał zadać bratu kilka ciosów. Policjanci ustalili, że nastolatek w momencie ataku był trzeźwy, teraz czekają na wynik badania krwi, który ma wykazać, czy chłopak znajdował się pod wpływem substancji psychotropowych.

Według nieoficjalnych doniesień, bracia pokłócili się o komputer

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wstępne wyniki sekcji zwłok wykazały, że 9-latek zmarł "śmiercią nagłą i gwałtowną". Prokuratura w Koninie nie podała przyczyn wybuchu rodzinnej awantury, ale według nieoficjalnych informacji, rodzeństwo miało pokłócić się o dostęp do komputera. Ta straszna zbrodnia zupełnie zszokowała okolicznych mieszkańców.

Dzisiaj grzeje: 1. Borys Szyc wziął ślub! ”Tak kończymy ten niesamowity rok”

2. Widzom Sylwestra z Polsatem nagle odebrało mowę. Podczas hitu "Mama ostrzegała" dostrzegli dziwny szczegół

Prokuratura prowadzi śledztwo w tej sprawie, a nastolatek najprawdopodobniej odpowie przed sądem za zabójstwo. Po wynikach sekcji zwłok, chłopak zostanie przesłuchany, a później prokurator zdecyduje o ewentualnym zastosowaniu wobec zatrzymanego środków zapobiegawczych.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy świadczące, że nasza wątroba ma dosyć. Organ, który ma wpływ na cały organizm
  2. Robert Lewandowski zabrał głos w sprawie zakończenia kariery. Wymowne słowa Polaka
  3. Ścina z nóg, co zrobił Ronnie Ferrari na scenie. Publiczność oniemiała
  4. Przed 5 ślubem nagranie z Sylwestra trafiło do sieci. Niebywałe, Wiśniewski obejmuje Mandarynę
  5. Poszło na wizji na żywo, skandal na Sylwestrze z TVP. Na jaw wyszło oszustwo organizatorów

źródło: Radio Zet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News