Bożena Dykiel otarła się o śmierć. Usłyszała od lekarza wstrząsające słowa, konieczna była operacja serca

Bożena Dykiel otarła się o śmierć. Usłyszała od lekarza wstrząsające słowa, konieczna była operacja serca Źródło: YouTube / x-news

Bożena Dykiel otarła się o śmieć. Gwiazda zdecydowała się opowiedzieć mediom o tym trudnym dla siebie momencie. Jak się okazało, z planu "Na Wspólnej" artystka trafiła prosto na stół operacyjny.

Bożena Dykiel jest jedną z najpopularniejszych, a przy tym najbardziej zapracowanych, polskich aktorek. No ograniczenie ilości narzucanych na siebie obowiązków artystka zdecydowała się dopiero po ciężkiej operacji, którą przeszła dwa lata temu. W wywiadzie dla "Twojego Stylu" wyznała, że gdy zasłabła na planie "Na Wspólnej", była przekonana, iż to tylko przeziębienie. Taką wersję zdarzeń przedstawiła także lekarce, szybko jednak okazało się, że otarła się o śmierć. 

Bożena Dykiel przeszła niezwykle trudne chwile

- Wiedziałam, że mam wadę serca, ale dalej żyłam jak wariatka. Pamiętam, kręciliśmy "Na Wspólnej", wątek jak to Ziębowie przechodzili małżeński kryzys. Sceny były emocjonalne i trudne. Pracowałam cztery dni w tygodniu po 12 godzin. Wstawałam o 5.30, kończyłam o 19.30. Mój mózg był niedotleniony, bo wadliwa zastawka raz mi się otwierała, raz nie. I któregoś dnia upadłam - wyjawiła Dykiel.

Po omdleniu natychmiast przewieziono ją do gabinetu lekarza. Chwilę później usłyszała wstrząsające słowa. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Osłuchała mnie i natychmiast wysłała do Anina, żeby sprawdzić serce. Tam usłyszałam: jeśli pani chce żyć, musimy wstawić nową zastawkę - opowiedziała artystka.

Operacja uratowała zapracowaną aktorkę

Bożena Dykiel przeszła wówczas poważną operację, która jednak uratowała jej życie. Jak przyznała, od tamtej pory stara się żyć nieco spokojniejszym, bardziej uporządkowanym życiem.

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat w domu Justyny Steczkowskiej. Nie jest dobrze, ręce same opadają
2. Porażająca tragedia w McDonald's, nie żyje dwoje pracowników. Nagła, okropna śmierć

- Już nie jestem tą szaloną Bożenką, która biegnie na tańce, a jutro leci do Barcelony. Dotarło do mnie, że już niewiele muszę. Robię to, na co mam ochotę, w swoim tempie i na swoich warunkach - opowiedziała gwiazda.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Spędził dwa dni na balkonie, bez jedzenia i schronienia. Interweniowała policja, dlaczego właściciele nie poniosą konsekwencji?
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Tysiące Polaków ma urządzenia tej firmy w domu. Producent ostrzega, jedno z nich jest wyjątkowo niebezpieczne, grozi im pożar
  4. Podglądała i szydziła z prania swoich sąsiadów. Gdy poznała prawdę, zdębiała
  5. Pod choinkę dostała od teściowej malutki prezencik. Gdy go odpakowała, zaniemówiła, a oczy zaszły jej łzami

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News