Bożena Dykiel skrywa niezwykły talent, jej mąż to prawdziwy szczęściarz. Każdy mężczyzna marzy o tak uzdolnionej kobiecie

Bożena Dykiel skrywa niezwykły talent, jej mąż to prawdziwy szczęściarz. Każdy mężczyzna marzy o tak uzdolnionej kobiecie Źródło: Wikimedia Common / Starscream

Bożena Dykiel zaskakuje kolejnym talentem! Mimo tego, że w mediach jest obecna głównie jako aktorka, kobieta może pochwalić się wieloma innymi umiejętnościami. Zwłaszcza tej jednej zdecydowanie zazdrościmy jej mężowi!

Bożena Dykiel to znana polska aktorka aktywna na scenie od prawie 50 lat! Zagrała między innymi w "Janosiku", "Sztuce kochania" (z 1989 roku), "Dniu Świra" czy w popularnych serialach telewizyjnych, takich jak "Plebania" i "Na Wspólnej". W tej ostatniej produkcji możemy oglądać ją w roli Marii Zięby. Okazuje się jednak, że poza zdolnościami aktorskimi, gwiazda od lat świetnie radzi sobie też w innych czynnościach.

Bożena Dykiel w gotowaniu nie ma sobie równych!

Co prawda niekwestionowaną mistrzynią kuchni telewizyjnych od lat jest Magda Gessler, ale Bożena Dykiel króluje jako najlepsza kucharka wśród aktorek. Podobno nie ma takiej potrawy, której nie umiałaby przyrządzić. Aktorka gotuje wyśmienicie i zawsze przygotowuje te potrawy, które najbardziej lubią jej bliscy. Jej mąż, Ryszard Kirejczyk, mieszka pod jednym dachem z aniołem!

Gwiazda odkąd pamięta, zawsze zaczyna i kończy swój dzień w kuchni. Jej specjalność? Potrawy na zapas!

- Kiedy wyjeżdżam na dłużej, robię dwadzieścia kotletów mielonych lub dwieście pierogów i wielki garnek zupy pomidorowej, żeby mieć pewność, że mąż nie będzie głodować podczas mojej nieobecności - twierdzi Dykiel. 

WIĘCEJ TEKSTU POD GALERIĄ

Talent kulinarny aktorki dostrzegła podobno sama królowa - Magda Gessler. Miało to miejsce podczas wizyty na planie telenoweli TVN "Na Wspólnej" w barze Ziębów.

Które polskie aktorki mogą pochwalić się podobnymi umiejętnościami?

Do popularnych aktorek, które uwielbiają gotować, należy Danuta Stenka. Słynie z dań bogatych w witaminy, które przygotowuje dla córek. Z kolei Justyna Sieńczyłło, czyli Bogna z "Klanu", z pochodzenia jest Litwinką, dlatego najczęściej gotuje specjały kuchni narodowej. Robi wyśmienity smalec ze śliwkami.

Anna Samusionek, znana jako Lucyna Sikorka z "Na dobre i na złe", nie uznaje jedzenia w restauracjach. Nie korzysta też z przepisów kulinarnych - kreuje własne potrawy. Natomiast Małgorzata Pieczyńska, czyli Aleksandra Chodakowska z "M jak miłość", do gotowania ma podejście... filozoficzne! We wszystkim, co jemy, dopatruje się energii.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje słynna modelka. Jej zmasakrowane ciało znaleziono pod mostem
2. IMGW pilnie alarmuje, już dzisiaj sytuacja będzie fatalna. Tak źle jeszcze nie było, 5 województw zagrożonych

Dorota Naruszewicz, która gra Juliannę Twerską w "Koronie królów", gotowanie traktuje jako obowiązek i relaks. Robi m.in. świetną zupę cytrynową i szparagową z łososiem. Z kolei Dorota Kamińska, czyli Wiga z "Klanu", potrafi  bez niczyjej pomocy przygotować przyjęcie na 100 osób!

Zdecydowanie zazdrościmy wszystkim mężom i bliskim tych aktorek!

Najlepsze newsy dnia:

  1. Uważaj na te 3 znaki zodiaku! To paskudni manipulanci, nie cofną się przed niczym dla własnych korzyści
  2. Turystka zrobiła sobie pamiątkowe zdjęcie. Gdy później oglądała fotografię była sparaliżowana, aparat uchwycił trudną do wytłumaczenia rzecz
  3. Niewyobrażalna tragedia podczas świątecznego jarmarku, nie żyje dziecko. Wyjątkowo okropna śmierć za granicą
  4. Odkopano niezwykłe zdjęcie Rydzyka z młodości, nie wygląda jak ksiądz. Tajemnicza historia redemptorysty
  5. 5 tys. zł mandatu za spacer z psem. Wystarczy zapomnieć o JEDNYM

Źródło: Interia

Następny artykuł