staruszka_po
pixabay
Anna Maria Guziewska - 26 Grudnia 2018

Zdruzgotana staruszka zadzwoniła po służby. Funkcjonariusze doprowadzili ją do łez

Boże Narodzenie to czas, który z pewnością jest przeznaczony dla rodziny. Staruszka, która nie miała szczęścia spotkać się tego dnia z najbliższymi, zdecydowała się na niezwykle wzruszający krok.

Boże Narodzenie nie było dla niej w tym roku miłe. Włoska staruszka w święta została sama i postanowiła, że zadzwoni na pobliski komisariat. Chciała w ten sposób wzbudzić zainteresowanie sobą. To, co zrobili funkcjonariusze, jest wprost nieprawdopodobne.

Co zrobiła staruszka w Boże Narodzenie? Odpowiedź funkcjonariuszy była wprost niemożliwa

Staruszka postanowiła, że zadzwoni na pobliski komisariat i opowie o swojej samotności. Nie mogła znieść faktu, że w święta została sama. 90-latkę karabinierzy wysłuchali i wsparli przez telefon. - Chcę trochę porozmawiać, jestem sama, moje dzieci są daleko - powiedziała staruszka mężczyznom obecnym na posterunku. Obecni na służbie postanowili odwiedzić staruszkę i sprawdzić, w jakim stanie się znajduje. Chcieli spędzić z samotną kobietą trochę czasu i upewnić się, że tego dnia niczego jej nie będzie brakowało. Kobieta chciała jedynie pobyć z kimś i porozmawiać. Wzruszającą historię postanowili opowiedzieć mediom. Włoskie dzienniki natychmiast opowiedziały wzruszającą historię i przypomniały, że w święta również powinniśmy pamiętać o naszych rodzicach i dziadkach. Po spotkaniu ze staruszką karabinierzy zawiadomili opiekę społeczną, która ma się teraz zająć starszą kobietą i zapewnić jej pomoc. Przypomniano także inną historię, która miała miejsce latem w Neapolu. Staruszka zadzwoniła do komisariatu policyjnego, ponieważ czuła się samotna. Wtedy obecni na służbie również zawiadomili odpowiednie służby i zapewnili starszej kobiecie pomoc. - Przykre, ze rodzina ("dzieci daleko") nie interesuje się, jak w tak sędziwym wieku przezwycięża się codzienne trudności: higiena, posiłki, zakupy itd. Dopiero carabinieri zawiadomili opiekę społeczną... Sąsiedzi tez nic nie widzieli? - czytamy na jednym z forów.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
skazaniZostali skazani na śmierć. Nie zgadniesz, o co poprosili na koniec!Czytaj dalej
- Niektórzy starsi ludzie dzwonią ze skargą na sąsiadów i wtedy mają trochę rozrywki - pojawia się na jednym z forów. - Czemu starsza pani nie zadzwoniła do rodziny, jakie przeszkody były, żeby zadzwonić i pogadać, nie rozumiem - zauważa mężczyzna. Nie wiadomo jednak, jak na tę sytuację zareagowała sama rodzina staruszki. Z pewnością teraz spróbują znaleźć dla niej więcej czasu.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Politycy nie cierpią papieża Franciszka. Ujawniono właśnie dlaczego
  2. Szokująca przepowiednia nt. śmierci papieża Franciszka! Spełnia się na naszych oczach
  3. Papież Franciszek urodził się w blaszanej misce. Tragiczne dzieciństwo duchownego
  4. Dorota Szelągowska z partnerem. Fani osłupieli widząc kim on jest
  5. Beata Tyszkiewicz: Ile ma lat? Wiek gwiazdy robi wrażenie
 
Meghan Markle FeaturedMeghan Markle poprawiała urodę? Te zdjęcia mówią wszystko!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News