W aktorce "Bożej Podszewki" kochały się tłumy mężczyzn. Niesamowite, jak dziś wygląda

W aktorce "Bożej Podszewki" kochały się tłumy mężczyzn. Niesamowite, jak dziś wygląda Źródło: facebook/annaornostaj

"Boża podszewka" była jednym z najchętniej oglądanych przez Polaków seriali. We wspaniałej produkcji można było zobaczyć całą plejadę polskich gwiazd. Jednak szczególnie jedna aktorka z serialu została zapamiętana. Wielu Polaków kochało się w niej do nieprzytomności.

"Boża podszewka" powstała dzięki telewizji TVP i od pierwszego odcinka przyciągała przed ekrany miliony widzów. Chociaż od premiery minęło już wiele lat, Polacy do dziś z nostalgią wspominają aktorów, którzy brali udział w produkcji niezapomnianego serialu. "Boża podszewka" rozkochała w sobie Polaków za sprawą wyjątkowo pięknej aktorki, która wcieliła się w jedną z postaci. Niesamowite, jak wygląda dziś po latach od czasu występów w serialu. 

Serial "Boża podszewka" z plejadą polskich gwiazd 

"Boża podszewka" emitowana była w telewizji TVP od 23 listopada 1997 do 1 marca 1998. Powieść Teresy Lubkiewicz-Urbanowicz o takim samym tytule została przeniesiona na ekrany telewizorów. Dzięki wspaniałej obsadzie aktorskiej serial cieszył się przeogromną popularnością. 

Widzowie mogą pamiętać, że w serialu "Boża poszewka" zagrali między innymi Agnieszka Krukówna, Danuta Stenka, Andrzej Grabowski, Jolanta Fraszyńska czy Adam Ferency. W roli małego dziecka można było zobaczyć Katarzynę Cichopek. Jednak Polacy z pewnością pamiętają jeszcze jedną aktorkę, która sprawiła, że serca panów zabiły o wiele mocniej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Widzowie serialu "Boża podszewka" znają ją jako Isadorę 

Anna Gornostaj wcieliła się w serialu "Boża podszewka" w postać Izadory. Widzowie zapamiętali ją, jako przepiękną blondynkę z wielkimi niebieskimi oczami, która sprawiała, że męska część widowni z zapartym tchem wpatrywała się w ekran telewizorów. 

Dzisiaj grzeje: 1. Przykre informacje dla widzów "Sanatorium miłości". Chodzi o Wiesię, nie jest z nią dobrze
2. Pamiętacie piękną Mariolkę z „Czterdziestolatka”? Wiemy, jak potoczyły się jej losy po serialu

Dziś, pomimo upływu lat, Anna Gornostaj zachwyca swoim wyglądem. Trzeba przyznać, że z biegiem lat, aktorka stała się wyjątkowo elegancką kobietą, po której absolutnie nie widać, że w dziś obchodzi 60 urodziny. 

- Dziś kończę 60 lat. Znów okrągłe, które powiem szczerze budzą lekki strach upływającego czasu. Jeszcze rano myślałam, że nic tu nie napiszę, może nikt nie zauważy, że nagle przybyło mi lat. Myliłam się - napisała aktorka znana z serialu "Boża Poszewka" w mediach społecznościowych. 

fot. facebook/annaornostaj

Najważniejsze newsy dnia:

  1. Ciężarnej dwukrotnie odmówiono przyjęcia do szpitala. Kiedy dziecko przyszło na świat było już za późno
  2. Stefan Kraft oszukiwał w trakcie konkursu Pucharu Świata? Media publikują kontrowersyjne nagranie (WIDEO)
  3. Rodzice usłyszeli w nocy dziwne hałasy i zainstalowali ukrytą kamerę. Gdy zobaczyli nagranie, zamarli
  4. Polacy pogrążeni w żałobie modlą się za jej duszę. Umarła córka, Norbi walczył o jej życie
  5. Grażyna Torbicka z mężem właśnie przekazali radosną nowinę. W końcu im się udało
  6. Przez tydzień piła wodę po ogórkach kiszonych. Osłupiała już 2 dnia widząc spektakularne efekty

źródło: interia

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News