Pokochaliśmy go za Pitbulla, Botoks, Kobiety mafii. Właśnie pożegnał się z fanami
Mateusz Wysokiński - 17 Grudnia 2018

Pokochaliśmy go za Pitbulla, Botoks, Kobiety mafii. Właśnie pożegnał się z fanami

Botoks był jednym z najgłośniejszych polskich filmów ostatnimi czasy. Jeden z czołowych aktorów produkcji pożegnał się właśnie z fanami, będąc u szczytu sławy. Fani przyjęli to z wielkim smutkiem. Czemu zdecydował się na tak drastyczny krok i czy zobaczymy go jeszcze kiedyś na wielkim ekranie?

Botoks, Pitbull, Kobiety Mafii - wszystkie te produkcje odniosły wielki sukces gwarantując twórcy - Patrykowi Vedze miejsce w panteonie najbardziej kasowych polskich reżyserów. W każdym z tych obrazów reżyserowi towarzyszył aktor Piotr Stramowski, który wcielał się w ważne postaci dzieł popularnego twórcy. Artysta podjął dzisiaj szokującą decyzję o zawieszeniu kariery aktorskiej. Czy Vega poradzi sobie bez swojej największej gwiazdy?

Botoks. Gwiazda filmu zawiesza karierę

Piotr Stramowski swoją wielką przygodę z filmem zaczął dokładnie dwa lata temu. Nieznanego wówczas aktora zauważył Patryk Vega, który szukał obsady do swojego filmu Pitbull. Jak się okazało, współpraca obu panów zaczęła przebiegać bardzo poprawnie i w oka mgnieniu aktor stał się czołową postacią każdego następnego dzieła kontrowersyjnego twórcy. Niestety, ale najprawdopodobniej przez dłuższy czas już nie zobaczymy aktora na ekranach kinowych. W rozmowie z dziennikiem Fakt, celebryta wyznał, że musi na jakiś czas zakończyć granie w filmach. - Potrzebuję zrobić sobie reset i trochę zastanowić się nad miejscem, w którym jestem, i nad tym, w którą stronę iść dalej – przyznał aktor w rozmowie z tabloidem.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
DowborPolsat dał im niepowtarzalną szansę. Tylko nieliczni potrafili ją wykorzystaćCzytaj dalej

Co jest powodem rezygnacji?

Okazuje się, że aktor ze swojej profesji musi zrezygnować przez wielką popularność, która zaczęła go przytłaczać. Odtwórca ról w filmach Vegi przyznał, że ma dość zaczepek na ulicy, czy ingerencji mediów w jego życie prywatne. Zasugerował, że musi dać sobie czas na odpoczynek, a widzom na stęsknienie się za jego grą. - Jestem trochę stęskniony takiego normalnego życia, bycia incognito. Chcę ponadrabiać rzeczy, którymi się ostatnio przestałem zajmować. Mam listę seriali do obejrzenia i książek, które lezą na półce od roku – powiedział Stramowski. Piotr Stramowski nie powiedział jeszcze, kiedy wróci do zawodu. Nie wiemy także, czy Patryk Vega nie będzie chciał odwieść swojego ulubionego pracownika od pomysłu przerwy. Czy mężczyzna będzie kazał długo czekać swoim fanom? Czas pokaże.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wojciechowska nie poznaje bliskich. Co się stało?
  2. Polka najlepszą żoną? Statystyki nie pozostawiają wątpliwości
  3. Co robi Robert Janowski? Gwiazdor się nie poddał!
  4. Znaki zodiaku, które mają najlepsze maniery. Potrafisz się dobrze zachować?
  5. Znaki zodiaku, które są największymi farciarzami! Jesteś wśród szczęściarzy?
Kulisy serialuKlan: Widzowie nie dowierzają! Nieznane kulisy serialu ujrzały światło dzienneCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News