Jeden z najpopularniejszych polskich muzyków za kratami! Przerażające przestępstwo

Jeden z najpopularniejszych polskich muzyków za kratami! Przerażające przestępstwo

Bonus RPK jest jednym z najpopularniejszych polskich raperów, który od lat pozostaje gwiazdą krajowej sceny hip-hopowej. Jak się jednak okazuje, muzyk już wkrótce trafi za kraty na pięć i pół roku. Sąd okazał się bezlitosny wobec jego prób tłumaczenia swych działań oraz wyjścia z sytuacji konfliktu z prawem obronną ręką.

Profil Bonusa RPK na Facebooku obserwowany jest przez niecałe 175 tysięcy fanów. Muzyk wprowadził na rynek własną linię odzieżową oraz wydał wiele piosenek - jego ostatnia płyta pod tytułem "Artysta kombinator" ukazała się w 2018 roku.

Bonus RPK zaprowadzony przed sąd

Już wkrótce artysta będzie jednak musiał zrobić długą przerwę od nagrywania. Bonus miał bowiem działać w zorganizowanej grupie dilerów narkotykowych, którą zarządzał znany jeszcze w latach 90. gangster. W ostatnim czasie powrócił on ponoć bowiem do nielegalnych działań. Jak stwierdził sąd, Oliwier K. jest odpowiedzialny za sprzedaż ok. 25 kilogramów narkotyków. Złożyły się na nie marihuana oraz kokaina, na których artysta zarobił prawie pół miliona złotych.

Przyszłość kontrowersyjnego rapera

Pieniędzmi tymi Bonus nie nacieszy się jednak zbyt długo, gdyż nakazem sądu został zobligowany do oddania ich urzędowi skarbowemu. Poza tym raper spędzi w więzieniu łącznie pięć i pół roku. Przez cały czas trwania śledztwa muzyk twierdził, iż nie jest winny, a wszelkie oskarżenia pod jego adresem to jedynie pomówienia. Innego zdania byli jednak przedstawiciele wymiaru sprawiedliwości, których o słuszności zarzutów wobec Oliwiera K. zapewnił tzw. mały świadek koronny. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News