Zbigniew Boniek nie mógł przepuścić kolejnej okazji do skomentowania czyjegoś tweeta. Tym razem nabija się z czołowego posła PiS. 

Przewodniczący PZPN Zbigniew Boniek słynie z żartobliwych postów i komentarzy na Twitterze. Jego wpisy zawsze stają się hitem w sieci. Internauci ochoczo podają je dalej. Podobnie jest w tym przypadku.

Ryszard Czarnecki to znany polityk Prawa i Sprawiedliwości. Również bardzo często komentuje sytuacje w kraju i na świecie na swoim Twitterze. W odpowiedzi na rozmowy polityków o „totalnej opozycji” odpowiedział tak, jak by szykował się na walkę. Jego drugi post również na to wskazywał:

 Będę się pojedynkował z przedstawicielami totalnej opozycji w programie Tomasza Grzelewskiego. Godzina 18:45, Superstacja – napisał polityk PiS.

O 18:45 skrzyżuje rękawice z senatorem Grzegorzem Napieralskim (PO) -w ” Superstacji ” – dodał Czarnecki.

Nie trzeba było długo czekać, aby ktoś mu na to odpowiedział. W tym kontekście wyróżnił się właśnie Zbigniew Boniek, którzy przytoczył politykowi jak często zmienia barwy klubowe. Warto przypomnieć, że wcześniej należał do Zjednoczenia Chrześcijańsko-Narodowego, Samoobrony i Unii Polityki Realnej. Odpowiedziała mu również dziennikarka Karolina Hytrek-Prosiecka.

Oglądam, brawo, zmieniłeś się bardzo do czasów Samoobrony… +20 kg – skomentował sprawę Zbigniew Boniek.

Fot. Twitter/Ryszard Czarnecki
Fot. Twitter/ Ryszard Czarnecki
Fot. Twitter/ Zbigniew Boniek
Fot. Twitter/ Ryszard Czarnecki

 

Źródło: natemat.pl

Zakład, że nie poznajesz tego znanego polskiego polityka?! Niesamowite metamorfozy wybrańców narodu


Jak relaksuje się Beata Szydło? Na to byś nie wpadł! Zaskakujące pasje polityków

Zobacz również