Kobieta od 9 miesięcy miała bóle głowy. Niebywałe, co podczas operacji lekarze wyjęli z jej mózgu

Kobieta od 9 miesięcy miała bóle głowy. Niebywałe, co podczas operacji lekarze wyjęli z jej mózgu Źródło: Youtube/Inside Edition

Ból głowy dokuczał Yadiro Rostro niemal codziennie przez dziewięć miesięcy. Z każdym dniem jej cierpienie nasilało się coraz bardziej. Kobieta postanowiła, że konieczna będzie wizyta u specjalisty. Po serii badań usłyszała przerażającą diagnozę. Okazało się, że w jej mózgu zadomowił się intruz.

Ból głowy, który towarzyszył 31-letniej Yadiro Rostro, uprzykrzał jej życie przez niemal dziewięć miesięcy, z każdym dniem narastając. Kobieta zdecydowała, że nie obędzie się bez wizyty u specjalisty. Pogarszający się wzrok wzbudził w niej olbrzymi niepokój. Lekarz, który badał Yadiro skierował ją na natychmiastową tomografię głowy. Obawiał się bowiem, że dziewczyna mogła zachorować na raka mózgu.

Ból głowy: Przyczyny

Badania przeprowadzone przez lekarza wykazały, że kobieta nie choruje na nowotwór mózgu. Przyczyny bólu głowy okazały się jednak być równie przerażające. Miały bardzo nietypowe źródło. W mózgu kobiety zadomowił się bowiem tasiemiec, który złożył osiem jaj. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Yadiro musiała poddać się trudnej i czasochłonnej operacji. Na szczęście lekarze zdołali usunąć pasożyta z ciała dziewczyny. Neurochirurg, Richard Meyrat, który operował kobietę, uważa, że tasiemiec mógł być konsekwencją niedawnej wycieczki do Meksyku. Jaja tasiemca można połknąć wraz z zanieczyszczonym jedzeniem.

Dzisiaj grzeje: 1. Niewiarygodne, co zrobili z pomnikiem Jana Pawła II. Zdjęcia mówią same za siebie

2. Kolejne ognisko koronawirusa w Polsce. Chodzi o fabrykę mebli w Wielkopolsce, zamknięto przedszkola
 

- To rzadki przypadek. Sądzę, że kobieta cieszy się z tego, że żyje i minęły jej bóle głowy. Czuje się co raz lepiej - mówi lekarz w rozmowie z Inside Edition.

Młoda kobieta powoli dochodzi do pełni sprawności fizycznej. Morałem z jej historii jest to, że trzeba przywiązywać dużą wagę do higieny spożywania posiłków. Nieuwaga może bowiem skończyć się tragicznie. Taki przypadek może zdarzyć się także w Polsce. Kiedyś tasiemiec był widziany na jedzeniu w jednym z popularnych supermarketów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tysiące Ukraińców chce przedostać się do Polski. Zadanie to jest jednak wyjątkowo trudne
  2. Kim jest żona Łukasza Piszczka? Piłkarz strzeże jej jak największego skarbu (FOTO)
  3. Nawet kilka tysięcy złotych kary dla każdego, kto nie posiada w domu jednej rzeczy. Mało kto o niej pamięta
  4. Będzie likwidacja niedzieli bez handlu? Minister zabrała głos, rozwiała wszelkie wątpliwości
  5. Ważna wskazówka dla wszystkich, którzy korzystają z paczkomatów. Pozwoli uchronić się przed oszustami
  6. Kiedyś obrastał płoty w ogrodach i ludzie za nim przepadali. Agrest dzisiaj jest niedoceniany, a szkoda bo ma niewyobrażalne właściwości


Źródło: Newsner Polska 
 
 

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News