Obudził się z przedziwnymi, bolesnymi pręgami na plecach. Przypomniał sobie co robił poprzedniego dnia i pobladł

Obudził się z przedziwnymi, bolesnymi pręgami na plecach. Przypomniał sobie co robił poprzedniego dnia i pobladł Źródło: Facebook

Ból pleców uderzył z wielką siłą. Mężczyzna nie mógł opuścić swojego łóżka, a skóra na tyle jego ciała była cała w czerwonych pręgach. Jak się okazało, turysta ledwie dzień wcześniej zrobił coś, co mogło mieć związek z jego cierpieniem.

Ból pleców przebywającego na Bali Anglika przeraził jego małżonkę. Kobieta, która usłyszała porankiem od swojego męża, że ten czuje się bardzo źle, kazała mu odsłonić koszulkę. Okazało się, że na ciele mężczyzny pojawiły się czerwone kręgi, które pulsowały i sprawiały, że wyglądał, jakby zaraził się egzotyczną chorobą. Kiedy obsługa hotelowa przyszła do pokoju zajmowanego przez chorego, nie chcieli udzielić mu pomocy i prosili o cierpliwość.

W trakcie urlopu ból pleców dokuczał Anglikowi. Masażyści znaleźli lekarstwo

Wydawać by się mogło, że spędzenie kilku dni wolnych na Bali może być związane wyłącznie z wypoczynkiem i relaksem. Dla Candise Raison i jej męża Matthew był to jednak czas zmagania się z dziwną dolegliwością mężczyzny, która objawiła się w postaci czerwonych pręgów na ciele. Anglik, który obudził się z wielkim bólem tylnych partii ciała, przypomniał sobie, że dzień wcześniej serfował i po uprawianiu sportu udał się na masaż. 

Kiedy masażyści przybyli do pokoju mężczyzny, zapytali żonę, czy ta na pewno chce wypędzić z ciała ukochanego "czerwonego smoka". Jak się okazało, pręgi i ból były rezultatem bardzo skomplikowanego zabiegu, który turysta przeszedł dzień wcześniej. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Masażyści nie chcieli wypędzić "Czerwonego smoka". Mieli powody

To, że skóra mężczyzny jest bardzo czerwona i bardzo boli, było rezultatem masażu, który miał za zadanie oczyścić go z toksyn i napięć nerwowych. Masażyści ostatecznie przekonali parę, by nie interweniowali i przez kilka dni wykazali się anielską cierpliwością, która ostatecznie się opłaciła. 

Dzisiaj grzeje: 1. Syn gwałcił matkę. 27-latek zgotował kobiecie piekło, nie czuje się winny

2. Media obiegły najgorsze wiadomości. Zmarł kultowy dziennikarz, każdy znał jego programy

- Powiedziano mojemu mężowi, że jutro stanie się czerwonym smokiem. Uśmiechnęłam się pod nosem, nie mając pojęcia, że tak właśnie będzie [...] Mój mąż po tym „czerwonym” masażu już później nie skarżył się na bóle. To jest niesamowite. Ślady utrzymywały się na ciele przez około pięć dni, ale było warto! - opowiada turystyka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nowe informacje ws. Tomasza Lisa. "Jego stan jest ciężki"
  2. Biedronka ogłasza nowe godziny. Ważne zmiany dla klientów
  3. To już oficjalne, los 13. emerytury został przypieczętowany. Podpisana ustawa wywoła dreszcze u seniorów
  4. Ukryta kamera nagrała dramatyczne sceny. Winda ruszyła, uwiązany na smyczy pies nie zdążył wejść za właścicielką
  5. Fatalne doniesienia ws. małżeństwa Małgorzaty Kożuchowskiej. Po latach choroby spadł na nią kolejny okrutny cios

Źródło: Webniusy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News