Poszła do lekarza z bólem gardła. Nie do wiary, co wyciągnęli z jej migdałków

Poszła do lekarza z bólem gardła. Nie do wiary, co wyciągnęli z jej migdałków Źródło: edition.cnn.com

Ponieważ ból gardła nie ustępował, zdecydowała się zasięgnąć porady lekarza i upewnić się, że z jej zdrowiem wszystko w porządku, a dolegliwość to wynik zwyczajnego przeziębienia. Nie przypuszczała, że myli się tak bardzo.

Ból gardła pojawił się nagle i mimo stosowania lekarstw, nie ustępował. To zmotywowało kobietę do wizyty w gabinecie lekarskim. Specjalista zajrzał jej do gardła i momentalnie pobladł. Niedługo potem wyciągnął jej z migdałów porażającą rzecz. Historia nie mieści się w głowie i przyprawa o dreszcze.

Gdy ból gardła nie ustawał, poszła do lekarza. Ten szybko odkrył wstrząsający powód 

Opisywana na łamach portalu RMF24 historia miała miejsce w Tokio, gdzie do jednego ze szpitali zgłosiła się 25-latka, wyjaśniając, że od 5 dni odczuwa nasilający się ból gardła. Kobieta próbowała zwalczyć dolegliwość znanymi jej sposobami, ale nic nie pomagało, dlatego postanowiła dokładniej skontrolować swój stan zdrowia. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Lekarz zajrzał jej do gardła i natychmiast zauważył coś niepokojącego. Dokładniejsze badanie wykazało coś, czego chyba nikt nie mógł się spodziewać. W migdałkach Japonki zagnieździła się żywa glista. Specjalista wiedział, że musi działać szybko, dlatego już chwilę później zabrał pacjentkę na salę zabiegową, gdzie przy pomocy pincety pasożyt został usunięty. 

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: zatrzymano ważnego polityka. Usłyszał poważne zarzuty 

2. Choroby, które można pomylić z rakiem. Ich objawy są identyczne

Glista miała aż 38 milimetrów i przez cały czas się ruszała. Lekarze starali się ustalić, w jaki sposób zagnieździła się w migdałkach 25-latki. Wtedy ta przyznała, że kilka dni wcześniej jadła sushimi i stąd właśnie w jej gardle larwa Pseudoterranova azaras, która występuje w surowym lub niedogotowanym mięsie ryb lub owoców morza. Na szczęście przeprowadzone badanie krwi wykazało, że jej zdrowiu i życiu nic już nie zagraża.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Reprezentant Polski zarażony COVID-19. Cały zespół objęty kwarantanną
  2. Klientka chciała kupić w Biedronce pyszne słodkości. Nagle zobaczyła okropną rzecz, od razu złapała za telefon
  3. Po latach Dorota Wellman zdradziła, co się dzieje za zamkniętymi drzwiami. Chodzi o jej męża, tylko najbliżsi wiedzieli
  4. W rodzinnym albumie znalazła bardzo stare zdjęcie. Przyjrzała się bliżej i zamarła, zauważyła przerażający szczegół
  5. Andrzej Duda ma dwie siostry, biologiczną i przyrodnią. Media dotarły do nich
  6. Szef MSZ odejdzie ze stanowiska. Minister potwierdził informacje

Źródło: RMF24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News