Po bójce w Sejmie podczas jednej z konferencji prasowych marszałka Sejmu Ryszarda Terleckiego, do prokuratury wpłynęło zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez polityka obozu władzy. Składający zawiadomienie twierdzi, że marszałek podżegał do pobicia go na oczach kamer.

Paweł Bednarz z Fundacji Dobrego Pasterza złożył zawiadomienie do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa przez marszałka Ryszarda Terleckiego. Zdaniem Bednarza polityk obozu władzy podżegał do pobicia go przez pracownika biura prasowego Prawa i Sprawiedliwości.

 – Pan marszałek zdecydował, powiedział: „Panie Krzysztofie, proszę”. To było raz, potem była taka szarpanina mała, ja powiedziałem to, co chciałem powiedzieć i już wychodzę, a on drugi raz: „panie Krzysztofie, proszę”. I tak kiwnął głową. Co ja jestem? Śmieć, żeby mnie wyrzucali? – powiedział w rozmowie z RMF24, Paweł Bednarz.

Jak również poinformował działacz Fundacji Dobrego Pasterza, nie złożył zawiadomienia w sprawie pracownika biura prasowego PiS, ponieważ w jego opinii działał on jedynie na polecenie marszałka.

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu o polityce i społeczeństwie :


bh, źródło: rmf24

...

Zobacz również

Zobacz również