Bez tytułu
fot. youtube.com
Wiadomości Pikio - 11 Września 2015

Bójka polskiej Straży Granicznej z nielegalnymi imigrantami (VIDEO)

Do sieci trafiło nagranie, na którym zarejestrowano bójkę pomiędzy polską Strażą Graniczną a nielegalnymi imigrantami na jednym z polskich dworców kolejowych.

Na opublikowanym w sieci nagraniu widzimy szarpaninę pomiędzy Strażą Graniczną a nielegalnymi imigrantami - najprawdopodobniej - pochodzącymi z Czeczeni. Cała sytuacja rozegrała się na jednym z dworców kolejowych w Terespolu. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń grupa kilkudziesięciu nielegalnych imigrantów to Czeczeni, którzy przybyli do Polski w celu uzyskania statusu uchodźcy. Uwiecznieni na nagraniu muzułmańscy imigranci w pewnym momencie przestali się stosować do poleceń funkcjonariuszy Straży Granicznej więc postanowiono użyć siły w stosunku do najbardziej agresywnych osobników. Najbardziej agresywni byli mężczyźni, którzy - jak widać na nagraniu - atakują polskich funkcjonariuszy starając się odbić swoich pobratymców unieszkodliwionych już przez Straż Graniczną. [embed]https://www.youtube.com/watch?v=wmHE5qBYXvk[/embed] Nielegalni imigranci z Czeczeni przybywają do Polski głównie drogą kolejową poprzez Białoruś. Ich celem staje się przeważnie Terespol a potem obozy dla uchodźców w Polsce. W ostatnich tygodniach Straż Graniczna przyjmuje codziennie po kilkadziesiąt wniosków o przyznanie statusu uchodźcy dla obywatela Czeczenii.Polub pikio.pl by być na bieżąco!

Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:bh
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News