Już niedługo premiera 6. sezonu Bojack Horseman. Gdzie obejrzymy serial?

Już niedługo premiera 6. sezonu Bojack Horseman. Gdzie obejrzymy serial? Źródło: youtube/Netflix

BoJack Horseman - sezon 6. powstanie - to już oficjalne. To jeden z tych fenomenów Netflixa, który wybuchł nie wiadomo kiedy i dlaczego. Platforma streamingowa jest znana z produkcji świetnych seriali animowanych dla starszych odbiorców. Czy wiadomo, kiedy będzie dostępna nowa seria? I gdzie można obejrzeć wyemitowane już epizody?

BoJack Horseman - sezon 6. jest już w produkcji, więc fani tej kreskówki mogą ze zniecierpliwieniem czekać na jej kolejną odsłonę. Serial był wielokrotnie nagradzany, między innymi nagrodą Amerykańskiej Gildii Scenarzystów za najlepszy scenariusz serialu animowanego. 

 - Oto najbardziej uwielbiany koń sitcomów lat 90. - 20 lat później. Straszny malkontent, ale serce ma ze... nie do końca ze złota... ale z czegoś podobnego. Z miedzi? - taki opis tytułowego bohatera możemy przeczytać na stronie serialu na platformie Netflix

BoJack Horseman sezon 6. został zapowiedziany, obecnie dostępne są odcinki do 5. sezonu

Kiedy kolejny sezon o przygodach człowieka-konia? Premiera 6. sezonu zapowiedziana jest na wrzesień 2019, konkretniejsza data nie została jeszcze podana. Na razie powstało sześćdziesiąt epizodów, podzielonych na 5 serii. 

Pomysłodawcą tego amerykańskiego serialu jest Raphael Bob-Waksberg, pilotażowy odcinek ukazał się 22 sierpnia 2014 roku na platformie Netflix. 

Serial opowiada o losach dawnej gwiazdy sitcomu Rozbrykani, która lata świetności ma już za sobą. Po dwudziestu latach obijania się i życia na rauszu BoJack postanawia rozpocząć karierę od nowa i walczyć ze swoim uzależnieniem od alkoholu. Próbuje wrócić na szczyt, jednak nie jest to łatwe w brutalnym świecie nowych gwiazd i celebrytów.

 - BoJack Horseman to serial bardzo specyficzny i nie ma co się dziwić, że nie wszystkim przypada do gustu. Aby zostać wiernym widzem, trzeba mieć w sobie odrobinę sceptycyzmu wobec życia, pierwiastek zachwytu nad dekadentyzmem oraz osobowość memiczną - czytamy w recenzji serialu na portalu Popmoderna.

BoJack Horseman online, gdzie dostępny będzie dubbing pl?

Wszystkie epizody produkcji są dostępne na platformie Netflix, która udostępnia swoim użytkownikom filmy i seriale na żądanie. Opłata za miesięczną subskrypcję to około 35 złotych, dzięki niej możemy zobaczyć dane wideo w wybrany dzień i o wybranej godzinie, i co najważniejsze - bez reklam. Serwis proponuje przetestowanie swojej oferty za darmo przez 30 dni. W polskiej wersji serwisu dostępny jest BoJack Horseman zarówno z polskimi napisami, jak i z dubbingiem.

Zapewne serial dostępny jest również na innych platformach tego typu, jednak nie ma pewności, że respektują one prawa autorskie twórców serialu i nie jest on najzwyczajniej w świecie kradziony z oficjalnego źródła. Nielegalne źródła najczęściej udostępniają jedynie część odcinków, a jakość jest nieporównywalnie niższa.

  1. The Rain na Netflix. Rusza nowy sezon hitu platformy
  2. John Wick 3 wzbudza emocje. Keannu Reeves w trzeciej odsłonie sagi
  3. Gdzie obejrzeć Czarnobyl HBO? Serial dostępny w sieci
  4. Nowy Aladyn już zachwyca. Czy film jest wiernym odwzorowaniem bajki Disneya?
  5. Tylko nie mów nikomu online. Gdzie obejrzeć film za darmo?
Następny artykuł