Już niedługo premiera 6. sezonu Bojack Horseman. Gdzie obejrzymy serial?

Już niedługo premiera 6. sezonu Bojack Horseman. Gdzie obejrzymy serial? Źródło: youtube/Netflix

BoJack Horseman - sezon 6. powstanie - to już oficjalne. To jeden z tych fenomenów Netflixa, który wybuchł nie wiadomo kiedy i dlaczego. Platforma streamingowa jest znana z produkcji świetnych seriali animowanych dla starszych odbiorców. Czy wiadomo, kiedy będzie dostępna nowa seria? I gdzie można obejrzeć wyemitowane już epizody?

BoJack Horseman - sezon 6. jest już w produkcji, więc fani tej kreskówki mogą ze zniecierpliwieniem czekać na jej kolejną odsłonę. Serial był wielokrotnie nagradzany, między innymi nagrodą Amerykańskiej Gildii Scenarzystów za najlepszy scenariusz serialu animowanego. 

 - Oto najbardziej uwielbiany koń sitcomów lat 90. - 20 lat później. Straszny malkontent, ale serce ma ze... nie do końca ze złota... ale z czegoś podobnego. Z miedzi? - taki opis tytułowego bohatera możemy przeczytać na stronie serialu na platformie Netflix

BoJack Horseman sezon 6. został zapowiedziany, obecnie dostępne są odcinki do 5. sezonu

Kiedy kolejny sezon o przygodach człowieka-konia? Premiera 6. sezonu zapowiedziana jest na wrzesień 2019, konkretniejsza data nie została jeszcze podana. Na razie powstało sześćdziesiąt epizodów, podzielonych na 5 serii. 

Pomysłodawcą tego amerykańskiego serialu jest Raphael Bob-Waksberg, pilotażowy odcinek ukazał się 22 sierpnia 2014 roku na platformie Netflix. 

Serial opowiada o losach dawnej gwiazdy sitcomu Rozbrykani, która lata świetności ma już za sobą. Po dwudziestu latach obijania się i życia na rauszu BoJack postanawia rozpocząć karierę od nowa i walczyć ze swoim uzależnieniem od alkoholu. Próbuje wrócić na szczyt, jednak nie jest to łatwe w brutalnym świecie nowych gwiazd i celebrytów.

 - BoJack Horseman to serial bardzo specyficzny i nie ma co się dziwić, że nie wszystkim przypada do gustu. Aby zostać wiernym widzem, trzeba mieć w sobie odrobinę sceptycyzmu wobec życia, pierwiastek zachwytu nad dekadentyzmem oraz osobowość memiczną - czytamy w recenzji serialu na portalu Popmoderna.

BoJack Horseman online, gdzie dostępny będzie dubbing pl?

Wszystkie epizody produkcji są dostępne na platformie Netflix, która udostępnia swoim użytkownikom filmy i seriale na żądanie. Opłata za miesięczną subskrypcję to około 35 złotych, dzięki niej możemy zobaczyć dane wideo w wybrany dzień i o wybranej godzinie, i co najważniejsze - bez reklam. Serwis proponuje przetestowanie swojej oferty za darmo przez 30 dni. W polskiej wersji serwisu dostępny jest BoJack Horseman zarówno z polskimi napisami, jak i z dubbingiem.

Zapewne serial dostępny jest również na innych platformach tego typu, jednak nie ma pewności, że respektują one prawa autorskie twórców serialu i nie jest on najzwyczajniej w świecie kradziony z oficjalnego źródła. Nielegalne źródła najczęściej udostępniają jedynie część odcinków, a jakość jest nieporównywalnie niższa.

  1. The Rain na Netflix. Rusza nowy sezon hitu platformy
  2. John Wick 3 wzbudza emocje. Keannu Reeves w trzeciej odsłonie sagi
  3. Gdzie obejrzeć Czarnobyl HBO? Serial dostępny w sieci
  4. Nowy Aladyn już zachwyca. Czy film jest wiernym odwzorowaniem bajki Disneya?
  5. Tylko nie mów nikomu online. Gdzie obejrzeć film za darmo?
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News